Ricsi a gólya

(A Stork's Journey)

issue  2017. 05. 14.

Kb egyet tudok érteni az előttem szólóval, az átlagos kategóriába tudnám sorolni, bár a teremben ülő gyerkőcök valószínűleg kedvesebbet mondanának róla. :) Azt gondolnám, hogy inkább egy erős tévéfilm, mint mozi, de lehet, hogy csak én láttam így...

totykos  2017. 05. 13.

Igazság szerint láttunk már ennél jobb animációs filmet is, de a kedves sztori miatt azt mondom, megérte megnézni. Óva intenék mindenkit attól, hogy a Disney-Pixar filmekkel vesse össze, de gyerekeknek teljesen jó kikapcsolódást tud nyújtani.

Rajkó  2017. 05. 12.

A sztori tényleg rendben volt, de az animáció minősége nem vett le a lábamról. Tipikusan az alacsony korosztálynak készült meséről van szó, ami nem baj, bár én azért szeretem, ha a felnőtteknek is tud szólni, lásd Zootropolis és társai.

A Ricsi a gólya premierje 2017. február 12-én volt a Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon.