Vigyázz, kész, Morc!

Vigyázz, kész, Morc!

Here Comes the Grump

Lufi birodalom, rendőrsárkányok és bolondos varázslók színesítették be Terry nagymamájának hóbortos meséit. Vajon mi történne, ha kiderülne ez nem csak mese, és a bolondos varázslók a valóságban nem is annyira bolondosak? (ADS… Több

Forgatókönyvíró: Jim Hecht, Alicia Núñez Puerto
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Mexikó
Premier (HU): 2018.05.31.

KULCSSZAVAK

2021.06.16 Rea387147

Aranyos és szívmelengető animációs rajzfilm. Egyedi karakterekkel és történettel egyaránt.

2018.05.25 spidey

Ez a mese valahogy nekem rémlik régebbről. És bár az animáció nekem nagyon kezdetlegesnek tűnik, mai szemmel nézve legalábbis, a történet egészen aranyos volt. A karakterek kissé le vannak egyszerűsítve, de ettől függetlenül szerintem nem csak a kicsik, hanem a nagyon is élvezni tudják.

2018.05.28 Jackob

Én teljesen beleszerettem ebbe a mesébe, annyira jó a hangulata és a története. Egy kicsit szomorkás, egy kicsit vidám, aztán kalandos és megható, egyszóval minden van benne, ami csak kellhet. Csakis ajánlani tudom!

A film összbevétele 1 626 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 12 594 463 forintot termelt. A hazai mozik összesen 16 193 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.