Norbi   2018. 07. 25.

Ügyesen fel tudtak hozni egy olyan folytatást, ami az előző rész ismerete nélkül is teljesen értelmezhető. Maradt a színvonal, ha nem javult inkább. A jól megszokott karakterek hozták a formájukat.

MMcFly2015   2018. 07. 16.

Azért a Hotel Transylvania előző két darabját ha ismerjük, akkor tudjuk, hogy ez tömény ökörség, és nem egy Agymanók, Coco vagy Hihetetlen család-féle tanulságos, kerek, néhol megható történet. A mesevilágnak van ez a verziója is, ami tényleg csak a gyerekeknek szól, és szerintem ez a széria kitűnően megállja a helyét a szórakoztatás céljából. Van egy alap történet, amit - a mellékszereplők segítségével - rengeteg őrült poén kísér végig. Ez akárcsak Sandler Nagyfiúk c. filmjében néhol oltári jól sikerült, néhol kínos csönd az eredménye. Az biztos, hogy a sztori rém egyszerű, de ezzel a húzással, hogy jó és rossz poénok válogatás nélkül csak röpködnek-és röpködnek, a film tempója gyors, és cseppet sem hagy unatkozni. Szerintem a korosztálynak megfelelő szórakozás: ahogy hallottam a teltházas mozi előadása alatt a csoportos gyerekkacajokat. A Hotel Transylvania első részénél nem tud jobb lenni, de aki nem értékelte le a folytatást, annak biztos a harmadik rész is kedvére tesz.

varjú   2018. 07. 14.

Szerintem nagyszerű és tanulságos történetet kerekítettek a film köré, és ha valamit, akkor ezt igazán tudom értékelni. A HT 3 egyébként simán megáll a saját lábán, nem kell hozzá az első két rész, de ahhoz nálam nem fér kétség, hogy ez lett a legokosabb, legjobban sikerült darabja a franchsie-nak. Jó szívvel tudom ajánlani.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Az előző részhez képest sokkal jobb lett. Bár néha volt egy egy olyan jelenet, amit csak felnőtt fejjel lehet értelmezni. Kedvenc jelenetem amikor a polip a Macarenára táncol.

varkonyiildi   2018. 07. 31.

Nagyon aranyosak, emberiek a Hotel Transilvania karakterei. Igazán élvezetes, jópofa sztori. Kicsiknek és nagyoknak is szerintem jó élmény, nagyszerű kikapcsolódás.

Bátran ajánlom kisgyerekes családoknak könnyed nyári programként, akár egy borúsabb napon a nyaralás alatt is, mert igazán meghozza az embernek a kedvét a strandoláshoz, pihenéshez, szórakozáshoz. Én úgy érzem a Hotel Transylvania 3-mal a szériában rejlő lehetőségek, legalábbis ebben a formában, kifogytak – azonban mindenképpen méltó befejezése lett ennek a meghatározó sorozatnak. több»

Drakuláékkal a szitu változatlan: még mindig egy tipikus Adam Sandler-vígjátékban érzik magukat igazán felszabadultan. több»

Mark Mothersbaugh egy kitartó ember, ugyanis ennek a résznek is (akárcsak az 1-nek és a 2-nek) ő szerezte a zenéjét :)

(felicity )

A film premierjét a Sony eredetileg 2018. szeptember 21-re tűzte ki, de a bemutatót végül korábbra hozta egy másik filmjük, a Libabőr 2 miatt.

CeeLo Green letartóztatása miatt ismét Keegan-Michael Key kölcsönözte Murray hangját.