Hotel Transylvania 3 - Szörnyen rémes vakáció

Hotel Transylvania 3 - Szörnyen rémes vakáció

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
varjú

A vámpíroknál nincs ennivalóbb lény. Mavis, Drakula édes kicsi lánya például a vérét adná azért, hogy a szörnyek nyaraltatásáért a szívét is kitevő apja ebéd után végre maga is alvadhasson egy jót.
Így azután különleges meglepetéssel készül: befizeti Drakulát egy szörnyen társas hajóútra, hogy egy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2018.07.12. | Netflix (2020.09.09.) | HBO Max (2023.12.01.)

2022.01.09 KCintia

Szeretem a részeit ennek a mesének, de úgy érzem, hogy ez a harmadik már kicsit azért túl lett tolva. Viccesnek vicces volt, de sok túlzott poén is volt benne, ami annyira nem az én kedvemre való. A gyerekek viszont 100%, hogy ugyanannyira élvezik ezt is, mint az elsőt és a másodikat.

2019.02.08 mamiéstöti2

Kedves mese számomra, mindhárom része egyformán jó és élvezhető, igazi kikapcsolódás volt számomra, a története is jó.

Minek?Miért?Kinek?Na ez az,amit nem kellett volna már megcsinálni.A rétes effektus,magyarul meddig nyújtunk valamit?Alig bírtam végignézni.

2020.01.12 dailyfilmsan

A kezdeti mondanivaló ki lett facsarva de még biztos, ami biztos megcsinálták ezt a 3. részt is, ami alig tud bármit is letenni az asztalra. Nekem nem jött be mivel nagyon gügye volt, nem ezt a színvonalat produkálta az előző két rész. Egyszer meg lehet nézni de többször már kínoz.

2018.10.23 HE7EDIK

Az elsőt moziban láttam, a másodikat kihagytam, most a harmadikra nagy nehezen rászántam magam és kellemesen csalódtam. Bírom Genndy Tartakovsky elvont humorát, annó láttam még gyerekként az összes Dexter laborja vagy Pindúr pandúrok részt. Nekem tet... Több

A film összbevétele 528 583 774 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 519 916 539 forintot termelt. A hazai mozik összesen 406 281 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

43 művész dolgozott ezen a filmen.Szerző: Thibo84

Genndy Tartakovsky filminspirációja a valós élet tapasztalataiból származott. A második film után családja nyaralással lepte meg.Szerző: Thibo84

A szörnyeteg légitársaság összes szörnyecskéjének Aaron LaPlante színész adta a hangját.Szerző: Thibo84

Ellentétben az emberekkel, akik napfényen barnulnak, a szörnyek inkább a holdfürdőt veszik igénybe éjjel.Szerző: Thibo84

(2018. 07. 12.)
Bátran ajánlom kisgyerekes családoknak könnyed nyári programként, akár egy borúsabb napon a nyaralás alatt is, mert igazán meghozza az embernek a kedvét a strandoláshoz, pihenéshez, szórakozáshoz. Én úgy érzem a Hotel Transylvania 3-mal a szériában rejlő lehetőségek, legalábbis ebben a formában, kifogytak – azonban mindenképpen méltó befejezése let... Több

(2018. 07. 13.)
Drakuláékkal a szitu változatlan: még mindig egy tipikus Adam Sandler-vígjátékban érzik magukat igazán felszabadultan. Több