Thibo84   2019. 04. 12.

A gyerekeket célozza meg az alkotás. Viszont jó a humora, amit a címszereplő szolgáltat nekünk, pedig sajna nem is ő van inkább a középpontban, hiába annyira feltűnő jelenség, hanem a felfedező és az, amint a személyisége változáson megy keresztül.

WaldyxMan   2019. 04. 12.

Na, hát ez egynek igazán elment, és én ezt csakis a legőszintébben, minden irónia nélkül tudom mondani. Az biztos, hogy nem az a mese lesz, amelyet nagyon hamar újra fogok nézni majd, de ettől függetlenül szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Én legalábbis csakis ajánlani tudom! :)

KingPin   2019. 04. 11.

Ó, hát én azt hiszem, hogy ez a legkedvesebb mese, amit az utóbbi években láttam. Nálam teljesen belopta magát a szívembe, így mindenkinek csakis ajánlani tudom, mert kellemes szórakozást tud nyújtani kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Pont az a fajta animáció, amelyet az egész család élvezni tud.

Sonny   2019. 04. 09.

Üdítő volt végignézni ezt az animációs mesét. Bár igaz, hogy a stúdió talán most először mozdult el ennyire a közönségbarát animációk irányába, de én nem érzem, hogy emiatt bármit is veszített volna a Hiányzó láncszem. Eredeti, ötletes és szórakoztató, ha ezt várom tőle, nem fog csalódást okozni.

tomrocky   2019. 04. 08.

A Laikától némileg több mélységre számítottam a korábbi filmjeiket ismerve, de igazából ezzel sincs semmi baj. Nagyon bájos és vicces filmet lett a Hiányzó láncszem, de ahogy az az elején írtam, nekem ezúttal hiányzott valami, ami például a Kubóban megvolt. De négyes értékelés alá semmiképp nem mennék, és őszintén tudom ajánlani, ha igényes kikapcsolódásra vágysz a hétvégén. :)

A hiányzó láncszem egy kedves, főleg gyerekeknek szóló mozi, melyet szerencsére a szülők is ugyanúgy tudnak élvezni a poénoknak és vizuális képi világnak köszönhetően. több»

Emma Thompson negyedik mozifilmje, melyben szinkronmunkát vállalt (Kincses sziget - 2002, Merida, a bátor (2012), A szépség és a szörnyeteg (2017)). A Hiányzó láncszem a színésznő első filmje, mely nem a Disney égisze alatt készült.

Ez a Laika első filmje, melyet nem a Focus Features, hanem az Annapurna Pictures forgalmaz.

A Hiányzó láncszem a hatodik, 2.35:1-es képarányú stop-motion mozifilm: Kalózok! A kétballábas banda, ParaNorman, Anomalisa, Kubo és a varázshúrok, Kutyák szigete.