Vér és víz

Blood & Water

2020.10.26 Kanyi

Többre számítottam tőle, vagy csak nekem voltak túl nagy elvárásaim vele szemben, de nekem személy szerint kicsit gyengére sikerült, pedig az alapötlet nem rossz.

2020.10.17 Antónia

eredeti tortenet tetszett a cselekmenye es a szereplo osztas es kivancsian varom a 2.dik evadot

2020.02.09 hogerr

Szerintem ez sem lesz több egy klasszikus középiskolai drámánál, ezért nincsenek túl nagy elvárásaim. Amit eddig láttam belőle, tetszett, jó a hangulata, érdekes, és végre nem egy amerikai sablonsztorira épül a cselekmény, de nem hiszem, hogy komolyabb izgalmakat és fordulatokat is hoznak majd a további részek.

2020.03.11 matynero

Nekem amolyan egyszer nézősnek tűnt az egész elsőre, de nagyon belemerültem, és igazából nagyon sokat rágódtam a látottakon. Nagyon tömött koncepció, és van is min gondolkodni, ha egyszer megnézi az ember.

2020.06.22 Péter

Lehet, hogy egyszerűen az én elvárásaim voltak túl magasak, de ez a sorozat engem egyszerűen nem fogott meg. A karaktereket túlságosan távolinak éreztem magamtól, de ettől függetlenül szerintem érdemes belevágni.

2020.01.27 Tom

Érdekes sorozatnak mutatkozik, bár az első rész után nekem egyből az Elit jutott eszembe róla. Összességében azonban ígéretesnek tűnik, a karakterek kidolgozottak, a tempója kellőképpen dinamikus.