Vélemények: Bob burger falodája (2011)

harnas1207   2022. 03. 28.

Nem én vagyok a célközönség. Amolyan Simpson család-utánzat, felnőtt poénsorozatnak gyenge.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nagy kedvencem iszonyat jó humorú, remekül kidolgozott karakterek és olyan egyedi amit máshol nem látni.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

Mikor az első részt megnéztem elég érdekesnek találtam a karaktereket a stílust, de minél több részt láttam és kezdtem megérteni ezt a stílust, annál jobban tetszett meg.

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

Imádom. Egyik kedvenc animációs sorozatom ami mostanság a Comedy Centrálon fut. Izgalams végigkövetni minden részben ahogy Bob és családja a napját éli. Louis a kedvencem. Szétröhögöm magam rajta sokszor. Érdemes nézni felnőtt fejjel is.

babsy88   2016. 08. 06.

Olyan gagyi, hogy már jó, egy nehéz nap után remekül ellazítja az embert. Jó szereplők vannak benne mindnek megvannak a maga tulajdonságai.

SzFa   2017. 09. 21.

A megrajzolás elég borzasztó, a poénok része elég gagyi és obszcén. A történet nem túl eredeti. Trágár kifejezések nincsenek benne, de maga a poénok elég polgár pukkasztóak. Nekem nem igazán jött be, és nem is ajánlom egyetlen egy korosztálynak sem.

wirwil   2015. 05. 01.

Éles társadalomkritika. És nagyon szépen meg is oszt: látható az alábbi (és majd gondolom, a további) hozzászólásokból is. Be kell vallanom, elsőre nekem sem tetszett, de ahogy egyre több részt megnéztem belőle, annál inkább belemélyültem. Csúnya k... több»