Bob burgerfalodája

Bob's Burgers

2023.08.15 Csaba396119

A legidegesítőbb szinkronnal rendelkező sorozat, amit valaha láttam, számomra nézhetetlen. Próbáltam megérteni, mi akar lenni, egy katyvasz az egész, persze lehet stílusnak nevezni ezt is.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagy kedvencem iszonyat jó humorú, remekül kidolgozott karakterek és olyan egyedi amit máshol nem látni.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Mikor az első részt megnéztem elég érdekesnek találtam a karaktereket a stílust, de minél több részt láttam és kezdtem megérteni ezt a stílust, annál jobban tetszett meg.

2019.09.03 Ms. Akárki

Imádom. Egyik kedvenc animációs sorozatom ami mostanság a Comedy Centrálon fut. Izgalams végigkövetni minden részben ahogy Bob és családja a napját éli. Louis a kedvencem. Szétröhögöm magam rajta sokszor. Érdemes nézni felnőtt fejjel is.

2022.03.28 harnas1207

Nem én vagyok a célközönség. Amolyan Simpson család-utánzat, felnőtt poénsorozatnak gyenge.

2016.08.06 babsy88

Olyan gagyi, hogy már jó, egy nehéz nap után remekül ellazítja az embert. Jó szereplők vannak benne mindnek megvannak a maga tulajdonságai.

2017.09.21 SzFa

A megrajzolás elég borzasztó, a poénok része elég gagyi és obszcén. A történet nem túl eredeti. Trágár kifejezések nincsenek benne, de maga a poénok elég polgár pukkasztóak. Nekem nem igazán jött be, és nem is ajánlom egyetlen egy korosztálynak sem.

2015.05.01 wirwil

Éles társadalomkritika. És nagyon szépen meg is oszt: látható az alábbi (és majd gondolom, a további) hozzászólásokból is. Be kell vallanom, elsőre nekem sem tetszett, de ahogy egyre több részt megnéztem belőle, annál inkább belemélyültem. Csúnya k... Több