Jack, a kalóz (1998)

Mad Jack the Pirate

Orosz István   2016. 05. 27.

Én a tv2 csatornáján néztem, meg kell mondani nem egy szokványos rajzfilm. Nagyon szórakoztató igazi klasszikus! Tele őrültségekkel amolyan görbe tükör a társadalom felé. Kedvet is kaptam hogy újra megnézzem. Remélem a neten megtalálom az összes részét!

ereln   2016. 04. 28.

A Fox Kids sorozatokban valahogy minden megvolt a 90-es években, amire egy gyerek vágyott. Sajnos a mai mesék színvonala a földet súrolja, nagyon gagyi butaságok vannak ma már. Inkább ilyen rajzfilmeket kellene adni manapság.

babsy88   2016. 08. 06.

Elég vicces mese, Jack nagyon jó pofa kalóz mindig belekeveredik valamibe, de meg is találja a megoldást, nagy kedvenc meséim egyike.

Norbert93   2019. 05. 29.

Szürreálisnak szürreális, viccesnek pedig vicces, de sajnos nem eléggé. Mindig is kicsit fárasztó mesének gondoltam, s ez mára sem változott semmit, különösen nem pozitív irányba.

A forgatókönyvíró Bill Kopp készítette a Nyekk, a macska című műsort is.

(LionelMessi10)