N/A

Szereplők: Britney Spears
Premier: 2004.03.28.

2020.08.30 sammy88

Még vitte a lendület

Az In The Zone albumát népszerűsítő turné kellően energikus és látványosra sikerült . A monumentális LED falakból tényleg egy hotel képe tárul a szemünk elé. Látványban nekem az előző Dream within a dream tour kicsit kiforrottabb volt, a színes jelmezek és LED falakon futó animációk ellenére kicsit egyhangú volt. A blokkon annyira nem változtik meg a színpadkép. A dallista változatos, a legnagyobb slágerek nem hiányozhattak róla. A bár részlegben áthangszerelt Oops I did it again elsőre nehezen felismerhető, elkezdünk énekelni de hirtelen azt se tudjuk mi az és meglepődünk, hogy tudjuk a szövegét aminek azt se tudjuk mi. A Bedroom scene igazán felfokozott hangulatúra sikerült...falatnyi alsóneműk, erotikus táncmozdulatok és legforróbb slágerek: touch of my hand és breathe on me amihez más "koreográfiát" el sem lehetne képzelni. Szerencsére a lassúbb dalokat élőben hallhatjuk és a végén pedig egy utolsóra még berobban a színpad majd Britney eltűnik a LED fal mögött. Sajnos élőben nem láthattam amikor Budapestre látogatott, ami nagy szívfájdalmam, de legalább egy másik turné val amikor újra jött, akkor bár nem ezt a Britneyt, de az egykori nagy kedvencet mégiscsak láthattam teljes valójában.