
Vélemények (6)
Írj véleményt
Bivalyvadászat az 1800-as évekből, csak erős idegzetűeknek (ne egyél előtte)
Előre le kell szögeznem, hogy ez egy erősen undorító, néha már túlontúl is ocsmány film. Egyszerű történet, Bivalyvadászat az 1800-as évekből, csak erős idegzetűeknek (ne egyél előtte). Az amerikai földrészre bevándorló európai horda dehumanizálta az... Több
1
Több mint 1,5 óra...
...gyötrődés. Kb. feléig bírtam nézni. 2 csillagot megkap, mert legalább szól valamiről...