Zora Ulla Keslerova

A Cannibal ferox című horrorban három barát találkozik két menekülő férfivel, akiket egy kannibál törzs kínzott meg és tartott fogságban, hogy smaragdot keressenek nekik. Most az emberevő törzs bosszút esküszik ellenük...

(erare)

Rendező: Umberto Lenzi
Forgatókönyvíró: Umberto Lenzi
Ország: Olaszország
Premier: 1981.04.24.

2023.08.07 R9CK3R

Ez volt a második kannibálos filmem, az elsőt még jó néhány éve láttam, persze hogy a Cannibal Holocaust volt az. Ebben a filmben csak annyi értékelhető volt, hogy a csöcsök meg a helyszínek jók voltak, a többi része értékelhetetlen!

2019.09.16 Kóborló

Még hogy kannibálok nem léteznek!

Nem tudom, mióta terveztem már ennek a filmnek a megnézését, de eddig mindig kihátráltam előle. Lehet, hogy, mert alapjaiban nem kedvelem azon horrorfilmeket, amik a kannibalizmusról szólnak, vagy, mert a legtöbb kritika, ami ezt a filmet érte, az az... Teljes kritika

2021.06.26 Kósa Bence Nézhetetlen

Borzalmas egy film. Persze egy kannibalizmussal foglalkozó film hogy lehetne befogadható? Egy jó film van, amiben szerepel egy kannibál karakter. Az pedig A bárányok hallgatnak.

2016.04.28 Ronin

Borzalmas volt ez a film. Cselekménysorát illetően is, színészeit illetően is, az egyes jeleneteket illetően is. A másik dolog, hogy a film 1981-ben készült és ez nekem már kevés, amit nyújtani tud.

2016.06.15 lexlutor

Lapos, feleslegesen kínzó jelenetes, mert ez sem dobja fel. Undorító, mert a kannibalizmus szerintem alapból az. Esemény nulla, a színészek is.

A filmet megjelenése idejében állítólag 31 országban betiltották.Szerző: Kóborló

Ebben a filmben is – akárcsak a Cannibal Holocaustban – élő állatok voltak, melyeket leöltek a forgatás alatt.Szerző: Kóborló