A krokodilvadász

A krokodilvadász

Dark Age

Ausztrália egyik mocsárvidékén emberevő krokodil szedi áldozatait a lakosság köréből. Hamarosan versenyfutás kezdődik a helyi vadőr és néhány felbőszült városi vadász között akik a gyilkost keresve mérlegelés nélkül kezdik el tizedelni a krokodil populációt. A vadőr helyzetét nehezíti, hogy a… Több

Forgatókönyvíró: Sonia Borg, Stephen Cross, Tony Morphett
Ország: Ausztrália
Premier: 1987.05.21.

2024.01.14 Maver17

A vadász

Hát nem éppen a legjobb krokodilos film. Valójában ezért is nem nagyon van benne a közvéleményben. Maga az alaptörténet jó. Viszont a szinkronhangok nem illenek a főszereplőkhöz. Egyszer nézhető! De kb. ennyi.

2020.09.10 Kóborló

Egy könnyed ausztrál kalandfilm némi kis horrorbeütéssel

Mindig örömmel tölt el, ha egy ausztráliai horrorfilmhez van szerencsém, mert kimondottan kedvelem az eme vadregényes országból származó horrorfilmeket. Az elmúlt napokban volt szerencsém újranézni ezt a filmet, és mivel az utolsó találkozásom A krok... Teljes kritika

2017.10.28 rissa

Kellemesen csalódtam a filmben, azt gondoltam, hogy egy nagyon unalmas és rém gagyi horrorfilm lesz az egész, de igazából nekem nagyon bejött. Korrekt B-kategóriás, amit egyszerűen csak jó volt nézni, semmi sem volt túltolva.

2015.12.19 tofis

Szerintem egész jó a Krokodilvadász, izgalmas és pörgős, és a halom klisétől eltekintve szerintem nagyon jól működik a koncepció. Egyszer meglehet simán nézni, anélkül, hogy az ember azt várná, mikor lesz vége.

A film Graheme Webb 1980-ban megírt, Numunwari című regényéből készült. Graheme Webb számos könyvet írt a krokodilokról. Szerző: Kóborló

A film forgatásán számos ausztrál őslakos is részt vett.Szerző: Kóborló

A filmet Ausztráliában készítették 1987-ben, viszont csak 2011-ben mutatták be hazájában. Szerző: Kóborló

Magyarországon a filmet két címen mutatták be. Az egyik A krokodilvadász volt, a másik pedig az eredeti cím (Dark Age) tükörfordításaként Sötét kor.Szerző: Kóborló