Országút a pokolba

Országút a pokolba

Highway to Hell

Az Országút a pokolba című fantasyben két fiatal Los Angelesbe utazik, hogy összeházasodjanak. A páros női tagját, Rachelt zombik egy csoportja rabolja el, hogy hozzákényszerítsék a Sátánhoz. Charlie kedvese után rohan a… Több

Premier: 1991.07.04.
C.J. Graham
Chad Lowe

2021.03.02 BÉLA

Márpedig jó!

Igenis ez egy tök jó film. Már elegem van ebből sok önjelölt kritikusból. Ha van a zenére vájt fülű, akkor van valami hasonló a filmekre is.

2021.01.13 Kóborló

Pokolbéli kalandozások

Gyermekkorom egyik nagy kedvence volt ez a film, de mivel túl sok mindenre már nem emlékeztem belőle, gondoltam, nosztalgiázok egyet, és újranézem az Országút a pokolba (vagy a másik címén Út a pokolba) című alkotást. Vannak olyan filmek gyermekkorom... Teljes kritika

2016.09.19 spikeZ

Egyszerűen borzalmas ez a film, nem is értem, hogy az AC/DC hogy adhatta oda a jogokat a zenéjükre ehhez. Ne nézzétek meg!

2015.09.23 Rajkó

Engem valahogy elgondolkodtatott. Végül is a sztori jó, egész jól van felvéve. Az atmoszférája is egész tűrhető a filmnek. De valahogy gagyi a megvalósítás mégis. Nem tudom, ez még talán a nyolcvanas évek utórengése.

Az ausztrál AC/DC rockbanda nem engedélyezte, hogy a filmben bármelyik daluk is elhangozzon.Szerző: Kóborló

A filmhez két pokolbéli rendőrjárőr kocsit készítettek. Az egyikkel a vezetési képsorokat készítették, a másikkal pedig a mutatványokat rögzítették.Szerző: Kóborló

Ebben a filmben volt Kevin Peter Hall (1955–1991) utolsó szerepe halála előtt.Szerző: Kóborló

A forgatást 1989. október 25-én kezdték meg, és 1989. december 20-ra el is készültek. Viszont az amerikai mozikban csak 1992 márciusában kezdték el vetíteni a filmet.Szerző: Kóborló