Croc-Blanc

A Jack London időtlen regénye alapján készült animációs film egy hűséges farkaskutya életre szóló kalandját mutatja be.

(qwer)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Luxemburg
Premier: 2018.01.21. | Netflix (2019.08.04.)

2019.11.05 Yosihiro

Fehér Agyar

Kicsit félve ültem le megnézni ezt az animációt. Kiváncsi voltam , hogy a mostani technológiával mit tudnak kihozni ebböl a klasszikusból. Nem csalódtam és meglepett hogy még egy bejegyzés sem érkezett erre a remek animációra. A történet remek és adott a kép és és hangi effektek is jól sikerültek. Igazából ami elvárzsolhat minket a színek és a táj remek képi látványa. Ez remekül sikerült. Az emberek megrajzolása már kicsit gyengébb lett de ettöl eltekintve egy jól sikerült alkotásról beszélhetünk. Összességében ez az animáció egy jó feldolgozás. A történet is jól sikerült és most az emberi szemmel való sorskövetést mutatja be ez a 1 20 perces mozi hanem Fehér Agyar életútját ami igazából egy új szemszög de így is jól sikerült feldolgozásról beszélhetünk. A film annyi pluszt tud adni, hogy a látvány kiemelkedik és a történet sem esik vissza nagyot így a az animációval karöltve egy remek mozit kapunk amit szívesen ajánlok bárki számára. Biztosan nem fog unatkozni. Az érzelmek terén is jót alkottak mert nemcsak Fehér Agyar érzései bontakoznak ki a filmen hanem láthatunk dühöt, féltékenységet, szeretetet szerelmet és boldogságot is. csupa "nehéz" elem amit jól oldottak meg az animációban. csak ajánlani tudom mindenki számára mert ez is egy kötelezö animáció amit látni kell ! Üdv Yosi