Családi vakáció

National Lampoon's Vacation

2016.11.07 Tibor1114

Nagyon nagy kedvencem a vakációs sorozat. Chase és Beverly nagyon mókás vicces karakterbe bújva megnevettetik a világot. A film igazán jó családi mozi és nagyon sok kellemes pillanatot szerez a egész családnak.Mindenki a családjával szeretne lenni a legtöbbet de néha a család az őrületbe kergeti....még ha jót is akar:)

2016.06.28 portal91

Nagyon működik a film és nagyon szórakoztató Chase nagyon jó színész volt akkoriban, manapság sajnos már eltűnt, de a filmjei felejthetetlenek maradtak mind a mai napig, meg is nézem újra.

2015.05.29 sonyxxx

Egy igazi klasszikus Chevy Chase-sel, amit nem lehet megunni. Nagyon vicces film, szimpatikus színészekkel, és kedves történettel. Tetszik benne az, ahogy megjelenik benne az amerikai büszkeség, ami egy igazi hazafias filmé is teszi. Kellemes szórakozás volt.

2017.07.04 gerda

A régi vakáció filmek utódja, nekem ez is nagyon tetszett sokat nevettem rajta, mint ahogy a többi részen is. Ebbe volt néhány érdekes poén ami annyira nem tetszett.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális és klasszikus vígjáték. Erdeti és izgalmas. A mai napig jót nevetek rajta és ez tényleg ritka manapság. Igazi jó vígjáték. A 90-es években még a készítőket érdekelte a végeredmény, de manapság már csak a profit, a nyereség a lényeg sajnos. Nagyon jó film marad ez mindig.

2015.11.26 Niki88

Jajj de jó ez a régi vígjáték. Az tetszik benne,hogy itt még nem olyan fejlett a technika és látszik egy egy baki a filmben amitől még aranyosabb lesz.Nincs meg benne az a tökéletesség,sokkal jobban elhittem,hogy valós helyszíneket történik a film. T... Több

2018.10.19 AlexCooper

Bár a film elég régi, még mindig nagyon sok mai vígjátékot lenyom. Akkoriban még más volt a vígjáték jelentése.