Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

ZozArt89   2019. 07. 17.

Elég széles skálán mozog a humorérzékem de ez még ezen is kívül esett. Unalmas és gyenge próbálkozás volta humorát tekintve. Bár maga a történet érdekes és csavaros.

HercegPeter   2018. 06. 04.

Egy legendás páros, egy kedves, szerethető vígjátékban. A tesztírásos jelenet a legjobb az egészben. Sajnos a szinkron, amivel én láttam messze nem volt tökéletes. Nem a magyar hangok miatt, hanem a minősége végett. Pedig más régebbi filmél láttam már sokkal jobbat is. Azért az tetszett, hogy nem az szovjetek a főellenségek. Így a hidegháború vége felé ez nem annyira megszokott.

adam   2017. 02. 22.

Ez sajnos nem az a fajta humor, ami nekem be szokott jönni. A cselekmény fordulatos, és tud mindig csavarni még egyet a dolgokon, de minden más az valahogy nekem gyenge ebben a filmben.

kuba.pal   2016. 02. 13.

Nem mondom, voltak a filmnek kínos pillanatai, de többségével kellemesen szórakoztam. A poénok ugyan kissé fárasztóak, de maga a történet szerintem elképesztően jól ki van találva. Nem is beszélve a színészpáros alakításáról, már-már történelembeillő lehetne.

Buffy   2015. 01. 13.

Dan Aykroyd és Chevy Chase párosa szerintem hihetetlenül sok humorforrásra ad lehetőséget, nem is értem, hogy az ő kettősük miért nem készített több filmet. Szerintem a nyolcvanas évek egyik legjobb vígjátéka, és szerintem tekintve, a korszellemet, a hidegháborús atmoszférát, egy merész filmről is van szó. Szerintem ezt mindenkinek látnia kell!

Dan Aykroyd

Ez a film elmarad John Landis legjobbjaitól, de ettől még nagyon is emlékezetes darabja az életműnek, bármikor elcserélném egy manapság divatos, egy kaptafára készült szuperhősös blockbusterrel. több»

Chevy Chase szerepét eredetileg Joe Piscoponak szánták.

Vanessa Angel első filmszerepe.

A film óriási siker volt a pénztáraknál.