Hudson Hawk - Egy mestertolvaj aranyat ér

Hudson Hawk - Egy mestertolvaj aranyat ér

Hudson Hawk

A zseniális tolvaj, Hudson Hawk tíz év után szabadul a börtönből, és fogadalmat tesz, hogy maga mögött hagyja a múltját, és ezentúl tisztességes életet fog élni. Csakhogy a dúsgazdag Mayflower házaspár egészen más sorsot szán a férfinak, és megfenyegeti, hogy megölik a barátját, ha nem lop… Több

Rendező: Michael Lehmann
Premier (HU): 1991.09.06. | Netflix (2023.07.15.)

Andie MacDowell

2020.11.21 András383248

Fájdalmasan sz*r

Ez fájdalmasan sz*r volt. Egy jó jelenet volt benne: "Golyó, labda!" :D

Itt valahogy semmi nem klappol.Sem a sztori,sem a színészek,pedig azért Bruce Willis,és Andie MacDowell is jól tud játszani.Üres,és semmi,majdnem nézhetetlen.

2017.10.23 Deku

Hát igen ez picikét mondhatni nagyon erősen rá akarja magát erőltetni a nézőre. Ezért nem jött be. Egyszerűen nem láttam semmi értelmét a filmnek már rögtön az elejétől kezdve.

2020.11.11 elekm90

A Bruce Willis–Danny Aiello páros jó volt, maga a film már kevésbé, kicsit bugyutára sikeredett. Főleg az a bizonyos táncos-éneklős jelenet verte ki nálam a biztosítékot.

2016.10.07 adamkatka

Ritkán látni ilyen szerepben Bruce willist, de ezúttal sem csalódtam benne. Izgalmas, pörgős film, ahol helyet kapnak az érzelmek és a drámai vonal is. A film kikapcsol ágfa leköt a sok akció.

A Hudson folyó és a felőle fújó (Hawkkénet emlegetett) hideg szél ihlette meg az alkotókat a film címének kitalálásakor.Szerző: stevepisti

A Hudson Hawk igen előkelő helyen szerepel minden idők legnagyobb filmes bukásait tartalmazó listán. A film kudarca állítólag akkora volt, hogy a Tristar Pictures is tönkre ment emiatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film több Arany Málna-díjat is kapott, köztük a Legrosszabb filmért járót is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bruce Willis nemcsak a rendezőt, Michael Lehmannt hozta ki a sodrából, hanem színésztársait is. Richard E. Grant élete egyik legborzalmasabb forgatási élményeként gondolt vissza rá.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2017. 02. 06.)
Ez bizony a bűnös élvezet kategória, akinek nem tetszik, ne nézze, mindenki más azonban nyugodtan feledekezzen bele ebbe az ezerzszer lehúzott, és mégsem felejthető alkotásba.
6/10 Több