Családi vakáció

National Lampoon's Vacation

2024.02.20 Schumy1

Anno nagy kedvencem volt, ma már kicsit bugyutácska, de még elmegy. Délutáni családi filmnézésnek még jó is lehet, könnyed szórakozás.

Griswoldék lezúznak mindent,és mindenkit!Őrület,és káosz felsőfokon! Chavy Chase itt volt karrierje csúcsán! Mindenkinek kötelező!

2017.07.23 Deku

Nagyon nagy vígjáték volt ez akkoriban, tele minőségi, nem obszcén humorral. Ez még az a fajta vígjáték amiben eredeti poénokat sütöttek el és ez jól működött. Imádtam benne mindent.

2019.11.30 dailyfilmsan

Egy örökzöld Chevy Chase-től. Nekem nem a kedvencem a szériából de azért megjárja. Szórakoztató hiszen mindenkivel fordult már elő hogy egy kiruccanás alkalmával nem a tervek szerint folynak a történések, de hogy semmi ne sikerüljön úgy ahogy az az e... Több

2019.01.06 HE7EDIK

Chevy Chase ekkoriban volt a csúcson, ez talán a legjobb filmje. Minden percre jut valami poén, Randy Quaid persze itt is hozza a formáját, a nagymami kocsitetőre rakása pedig etalon. Az egyik legjobb családi film, ami valaha készült.

2015.05.05 ZeroHero

A szereplők egész jók voltak, kár, hogy a következő részre lecserélik a két gyereket, mert nekem itt ők is bejöttek. Beverly D'Angelo pedig csinos, szép nő, és még félmeztelenül is láthatjuk itt, jó mellei vannak. Kár, hogy a szinkronok sem maradnak ... Több

2021.10.27 belavagyok

Majd apa elviszi nyaralni a családot. Helyes és humoros film. Nagyon könnyed, és a mai napig megállja a helyét.

2019.06.23 Norbert93

Ha családi vígjátékról van szó akkor Chevy Chase a nyerő. Ez a film nem csak vicces és szórakoztató, hanem egyenesen klasszikus! Így nagyjából 30 év elteltével is ülnek a poénjai, annak ellenére, hogy azóta több tucat vígjáték vette már a stílusát és toposzait.

2023.04.03 Gamehun638

Morbid humor. A főszereplőt valaki szereti, valaki utálja. De ezek a poénok egymást utána még a mai napig ütnek. Van egy két részlet, amit nem tudtam hova tenni, de a többi viszi.

2016.04.15 D. Shaday

Imádom ezt a filmet. Nem ma készült, de kortalan szórakozás, az pedig kifejezetten üdítően hat, hogy nem fél az átlagnál meredekebb poénokat is használni. Bármikor elővehető, garantált szórakozás.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Griswaldék legjobb kalandja, a mai vígjátékok a fasorban sincsenek ehhez képest. Mindenkin lehet röhögni, mindenkinek megvan a saját defektje, még úgy is, h a film a családfő, Clark és az ő bénázása köré épül. Szerintem mindenkinek van egy ilyen ismerőse, aki ennyire béna.

2016.01.07 kissjanos21

Igazi nyolcvanas évek hangulat és klasszikus Chevy Chase film. Remekül megnevetett pedig mindösszesen még csak 23 éves vagyok. Chevy Chase szerintem legjobb filmje, csakúgy, mint a Hárman a slamsztikában. Kellemes kikapcsolódást ígérő humoros kis vígjátékok ezek. Nekem tetszett.

2016.04.13 gazsika1978

Ez mozi mind a mai napig örökzöldnek számít így több évtized múltán is. Frankó kis vígjáték és erre tényleg lehet mondani, hogy családi vígjáték, ráadásul a legjobbak közül. Chevy Chase arcmimikáit nem tudom kiverni a fejemből. Minden mozdulata neve... Több

2016.04.28 ereln

A világ egyik legjobb vígjátéka. Chevy Chase akkoriban remekelt minden filmben egyszerűen zseniális a humor bennük és jó a történetvezetés is, egyáltalán nem unalmas egyszer sem.