Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Delhi Safari

e-batta   2016. 12. 12.

Bűbájos rajzfilm, rengeteg egyéb rajzfilmes utalással, úgy mint, Oroszlánkirály, Madagaszkár, Rio, stb. ahogyan Indiában látják. És még a vége is teljesen bollywoodi. Viszont nehéz eldönteni, hogy az alkotók felnőtteknek, vagy gyerekeknek készítették-e el, mert némelyik karakter annyira bugyuta, hogy csak gyerekfejjel szerethető, némelyik jelenet pedig annyira véres, hogy csak felnőttként lenne szabad megnézni. Mivel alapjában véve nem szeretem a rajzfilmeket (fogalmam sincs miért, gyerekkoromban odáig voltam értük), nem igazán tudok mit írni magáról a filmről. Idióta kerettörténet, oda nem illő karakterek, érthetetlen dialógok akasztották meg a ritmusát, és bár alapjában véve tetszett, de még egyszer nem fogom megnézni.

A Delhi Safari mentességet kapott a szórakoztatóipari adó alól Maharashtra államban és Delhiben.

(e-batta)

Ez India első 3D térhatású animációs filmje.

(e-batta)