
Vélemények (2)
Írj véleményt
A lélek mély kútjába ugorva
Emlékszem, annak idején úgy írtak erről a filmről, hogy az év legérzékenyebb filmje. És valóban, ez az alkotás mind a mai napig mélyre hatol, és nyomot tud hagyni. Nagyon emberi, de egyáltalán nem finomkodó, egy-két jelenet sok lehet egyeseknek, de s... Több