Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Jean-Pierre Lorit
Jean-Pierre Lorit
Samuel Le Bihan
Irène Jacob

citizenfour99   2016. 03. 07.

Az operatőri munkától szabályosan lehidaltam. A 3 szín lezáró darabja. Az egész alkot 1 filmet szóval minda hármat ajánlom.

erare   2015. 02. 18.

A filmtrilógia befejező része is zseniális. Habár a fiatal modell és az idős ügyvéd kapcsolatának kidolgozása szerintem nem sikerült olyan jól, a színészeket ismét eltalálta az egyes szerepekre. Szép ahogyan a három rész főhősei, mondanivalójuk ebben az epizódban kapcsolódik össze.

Mano35   2015. 10. 23.

A film alapvető kérdésekre keresi a választ alapvető témát választott, Mégis nagyon egyedi es karkreres alkotásról beszélhetünk. Érdekes történelmi tema, remek rendezés.

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Így kell ezt. Pontosan így kell elszúrni egy egész jó film koncepciót. Totálisan el lett szúrva szerintem. Nagyon jó lett volna az alap felállás azonban valahogy nem úgy jött ki a lépés semmire, mint ahogy tervezve volt. Röviden: Láttam már jobbat is és soha többet hasonlót!

Bady   2015. 11. 16.

Szerintem ez a trilógia legjobb része, nekem legalábbis ez jött be a legjobban. Remekül meg van írva, ezen felül pedig az alakítások is lélegzetelállítóak.

A Pirost is nehéz tehát a trilógia egészéhez mérve értékelni: bár ugyanaz az alkotó, hasonló eszközökkel valósította meg, teljesen eltérő élményt nyújt. Ami egyrészről örvendetes változatosságot, másrészről viszont az etalonként számon tartott Kék magasságaihoz képest enyhe hiányérzetet jelent. Abban azonban ez a zárófilm is megerősít, hogy Kieslowskitól a filmtörténelem egyik legkülönlegesebb filmtrilógiáját láthattuk a Három szín képében.
8/10 több»