indingo   2017. 04. 10.

Egyelőre még bontakozóban van a sorozat. Az alapötlet tetszik, de azért a Született feleségek jobb volt. Picit több humort várnék, néha sokat szenvednek a szereplők.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Az évadok előrehaladtával egyre humorosabb kis sorozat. Nagyon tetszik, hogy különbözőek a lányok és mindig van egy hulla a közelben ami felkorbácsolja a kedélyeket.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Érezni rajta a Született feleségek behatást. Történetben izgalmas volt, sok kurta szállal, gyilkossággal és szerelmi bonyodalmakkal. A végével nem vagyok kibékülve.

VvV   2018. 11. 11.

Én nagyon kedveltem az alapstoryját, a humorát. A karakterek is jók voltak, kár hogy olyan esetlenül hagyták abba.

Lonka   2017. 07. 23.

A Született feleségek lightosabb verziója. Hasonló lett a második évad az elsőhöz. Picit furcsa, hogy szobalányok, de a legdivatosabb ruhákban járnak.

Eva Longoria
Drew Van Acker