
Vélemények (8)
Lehet, hogy nagyon jó évben és időszakban jött ki, én ennek tudom be a sikerét, mert ez egy totál átlagos netflixes, nyomozós, idővonalon ide-oda ugrálgatós dráma... Rettenetesen lassan csordogál, és egy ilyen sztorit egy sima filmben is el lehetett ... Több
Hát ez igen. Nem akartam megnézni ezt a sorozatot, mert ugyanebben a témában már láttunk egy másikat, és hát mit tud ez még mutatni... hát csak annyit, hogy sokkal jobb, mint a másik. :D Megmutatja, mit tehet egy emberrel a gyógyszer, egy olyan ember... Több
Az utóbbi idők legjobb sorozata. Minden passzol. A szereplők, a hangulat, a rendezés, a kép, a környezet, a történet, a karakterek, a történetvezetés, a végkifejlet. Rendkívül izgalmas és sajnos a valóságot tűpontosan bemutató sorozat, ami letaglóz. ... Több
Vannak a Netflixnek kiváló dokumentumfilmjei, amiket lehet, hogy hatásvadász módon adnak át, mégis reális, ráadásul ezekben a dokumentumfilmekben azok az emberek szerepelnek, akik az adott eseménynek személyes résztvevői voltak. Az OxyContin gyógysze... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tömeggyilkos Sackler család. A legális drogkartell kézikönyve. Az egész történet vége olyan, mint egy rossz erkölcsi tanmese: több millió tönkretett élet → egy cég „halála” papíron → a fő felelősök szabadon, milliárdokkal élnek tovább.
Mit teszünk meg, hogy ne érezzünk fájdalmat, mit szedünk be, hogy ne érezünk fájdalmat? Mindent és bármit. Gyógyszer, drog, mindegy, csak sok legyen és könnyen elérhető. A sorozat megmutatja, hogy lehet legálisan egy egész országot drog függővé tenni... Több