Dragon Ball GT

A történet két évvel a Dragon Ball Z után játszódik. Goku és Uub edzése véget ért. Uub felkészült, de közben Pilaf és bandája megszerzi a Mindenható fekete csillagokkal díszített sárkánygömbjeit. Egy rosszul megfogalmazott kívánság miatt Goku újra gyerek lesz, és a gömbök nem a Földön, hanem a… Több

Premier: 2003.11.07.

2018.07.21 Norbert93

A Dragon Ball kultusz meggyalázása. Unalmas, nem eredeti és élettelen.

2017.05.31 TribeBubu

Ugyan nincs annyira elnyújtva, mint a Z, valahogy katyvasznak éreztem a történetet. Pedig a rajzok itt nagyjából végig minőségiek. Kár, hogy nem tudtak olyan epic sagákat és ellenfeleket kitalálni, mint a Z-ben.

A sorozat rendkívül népszerűtlen a Dragon Ball rajongók körében. Szerző: Norbert93

A Dragon Ball GT nem hivatalos folytatás, ezért nem is része a kánonnak. Szerző: Norbert93

A Dragon Ball GT-ben sok Dragon Ball univerzum hiba található. A legelején Vegita haja más, mint a Z-ben, pedig a Z-ben elhangzik, hogy a csillagharcosok haja nem változik; itt mégis olyan, mintha átment volna rajta egy fűnyíró.Szerző: Orosz István

A Dragon Ball GT nem rendelkezik manga adaptációval, mivel nem az eredeti japán készítők, hanem amerikai stúdió készítette.Szerző: Orosz István