
Vélemények (3)
Nagyon odatették a srácok azt az izgis hatást keltő izgő-mozgó kamera megoldást. A végén nem írták ki, hány operatőr szédült el és hány kamera rázódott szét. Jó volt, na. Kellően izgalmas. A bunyók jók voltak. Az effekteket most ne firtassuk. A brutá... Több
Fú, de rossz. Hát hogy fordulhatott ez elő? Nehéz szavakba önteni, de annyit nyugodtan szűrj le a mondanivalómból, hogy: semmiképp nem szabad megnézni. Ez nem olyan, mint a Sharknado, pedig az egy mocsok, ez ugyanannak a sötétebbik oldala, sokkal, sokkal sötétebb.