Vörös hajnal

hsanya182   2015. 09. 03.

Szerintem egy átlagos és nézhető akciófilm, főleg a 30 év alatti koroszálynak ajánlom! Egy Wolverine elnevezésű fiatal csoport szervezkedését és lázadását mutja be a Koreaiak által megszállt város ellen. Elgondolkodtató, mikor kiket is nevezünk terroristának?!

dulkap   2017. 08. 26.

Egy közepeske és kissé hiteltelen film, amit igazából Chris Hemsworth karizmája tesz nézhetővé. Szükség is van rá rendesen, hogy ellensúlyozza a banális forgatókönyvet és az anti-színész Josh Pecket.

Vadgazda Nézhetetlen  2016. 05. 21.

Az első részhez képest nézhetetlen, szörnyűség, kifejezetten propaganda anyag csak a rosszabbik fajtából. A kivitelezése nem reális és teljességgel képtelen helyezetek adódnak benne. Nekem az eredeti nagyon tetszett ez ahhoz képest olcsó modernizált utánzat.

Macskínó Nézhetetlen  2016. 09. 29.

Nagyon gyenge utópiája az első és kitűnő verziónak. Nem ajánlom senkinek a megtekintését, nagyon gyengék a szereplők is, a sztorit is kiforgatták, a lényeget vették el a filmből, senkinek nem ajánlott!

bizsuzsi@citromail.hu   2016. 01. 07.

Igazi modern akciófilm belevaló életrevaló szereplőkkel. Akciódús, pörgős és végig fordulatos, cselekményes. Folyamatosan leköti a nézők figyelmét. Látványos.

A filmet nagyjából 65M $-ból forgatták le 2009 őszén.

A film bemutatásának évében Josh Hutcherson a Hemsworth család egy másik tagjával, Liam Hemsworth-szel is látható volt Az éhezők viadala (2010) című filmben.

Dylan O'Brien is részt vett a meghallgatásokon, de végül nem kapott szerepet.