Vörös hajnal

Vörös hajnal

Red Dawn

Amerikát megtámadják, de egy colorádiói városka néhány tanulója sikeresen megszökik, a település közeli hegyekben bátorságot öntenek magukba, az ijedtségüket gyorsan letudják, megszállja őket a harci szellem és fájdalmas veszteségeket okoznak az ellenséges seregnek.

(Archívum)

Rendező: Dan Bradley
Premier: 2012.09.27.

Vörös hajnal  (1984)

2018.03.28 Rowena430

Gyenge akciófilm utánzat, ami az elejétől fogva a végéig unalmas és nevetséges volt néha. A színészek közül egyedül Chris Hemswort alakítása volt nézhető, a többiek vagy pocsékak vagy szimplán átlagosak. Maga a témaválasztás is kifogásolható volt a kivitelezésről nem is beszélve.

2015.09.03 hsanya182

Szerintem egy átlagos és nézhető akciófilm, főleg a 30 év alatti koroszálynak ajánlom! Egy Wolverine elnevezésű fiatal csoport szervezkedését és lázadását mutja be a Koreaiak által megszállt város ellen. Elgondolkodtató, mikor kiket is nevezünk terroristának?!

2017.08.26 dulkap

Egy közepeske és kissé hiteltelen film, amit igazából Chris Hemsworth karizmája tesz nézhetővé. Szükség is van rá rendesen, hogy ellensúlyozza a banális forgatókönyvet és az anti-színész Josh Pecket.

2016.05.21 Vadgazda Nézhetetlen

Az első részhez képest nézhetetlen, szörnyűség, kifejezetten propaganda anyag csak a rosszabbik fajtából. A kivitelezése nem reális és teljességgel képtelen helyezetek adódnak benne. Nekem az eredeti nagyon tetszett ez ahhoz képest olcsó modernizált utánzat.

2016.09.29 Macskínó Nézhetetlen

Nagyon gyenge utópiája az első és kitűnő verziónak. Nem ajánlom senkinek a megtekintését, nagyon gyengék a szereplők is, a sztorit is kiforgatták, a lényeget vették el a filmből, senkinek nem ajánlott!

A filmet nagyjából 65M $-ból forgatták le 2009 őszén.Szerző: dulkap

A film bemutatásának évében Josh Hutcherson a Hemsworth család egy másik tagjával, Liam Hemsworth-szel is látható volt Az éhezők viadala (2010) című filmben.Szerző: dulkap

Dylan O'Brien is részt vett a meghallgatásokon, de végül nem kapott szerepet. Szerző: dulkap

Az eredeti 1984-es moziban még a Szovjetunió és Kuba voltak a megszálló országok. Szerző: dulkap

Légió
2017