Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Annyira űbergagyi,hogy már háromszor is láttam,és életben maradtam! :) Egy fokkal jobb,mint a remake-je,de ez is fejfájdítóan rossz! Swayze és Sheen mindent elvállaltak a pénzért? Katasztrófa.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Kiválóan mutatja be mi történhetett volna ha a hidegháború eszkálódik és lerohanják a vörösök az USA-t. Át van fűtve amerikai propagandával de attól még elgondolkodtató és jól kivitelezett. A szereplős is a toppon vannak! Nekem nagyon tetszett!

nemeth2   2016. 08. 06.

Habár ez is arról szól, hogy propagandát vigyenek az emberek életébe, attól még sokkal jobb mint a 2012-es borzalmas "új" változata. Ebben az "1" részben sokkal jobban felépített a történet és a szereplők is tényleg jól alakítanak.

Patrick Swayze
Patrick Swayze