Egy asszony illata

Scent of a Woman

2016.06.27 Kirana80

Zseniális alakítás, zseniális film, így szuperlatívuszkban. Al Pacino személyes nagy kedvencem, aki bárkit is hoz a filmvásznon, vagy bármit, és mindent elhiszek neki. A bírósági monológ egyszerűen minden szempontból felülmúlhatatlan, tetszik a törté... Több

2015.06.02 Laci000

Elejétől a végig nagyon élvezetes film. Remek a történet, a színészek nagyszerűek, Philip Seymour Hoffman is megmutakozik és Chris O'Donnell-re se lehet panasz. A feldolgozás nagyon, már szinte tökéletes.

2015.05.03 Vitya

Al Pacino egyik legjobb filmje, nagyon reálisan, zseniálisan alakítja a karaktert. Bizarr, megfogó, érzelmileg is mélyreható, különleges film, időtálló, többször nézhető.

2015.06.30 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét.

2016.06.11 Mulds

Dög unalmas film volt. Nem tudok egy jó szót se szólni róla akárhogy is gondolkozok. Szerintem sokkal jobban is el lehetett volna készíteni a szóban forgó filmet de sajnálatomra ez most nem jött össze.

2015.05.03 titra

Al Pacino-n túl, még az tetszett nagyon a filmben, ahogy felépítették ennek a kibírhatatlan vénembernek és az őt kísérő nagyképű gyereknek a kapcsolatát.

2015.05.05 Henczi

Egyedülálló hangulatú, érzelmileg megfogó film ,magával ragadó történet . Romantikus, de komoly film, igazi színészi karakterekkel. Ebben a filmben sem csalódtam Al Pacinoban

2015.01.03 Toncsi

Én is csak Pacinót tudom dicsérni, de a forgatókönyv tele van lyukakkal, inkoherens az egész, a befejezésről nem is beszélve. Nem győzött meg, kár érte, pedig szerettem volna szeretni.

2023.07.07 johny0051

Ez a film nagyon el lett találva. Al Pacino lehengerlő a veterán katona szerepében, két órán keresztül elhiteti velünk, hogy ő egy vak, alkoholizmussal és egy csomó frusztrációval küzdő öregember. Fantasztikus! De nem tudok elmenni Végvári Tamás szi... Több

2016.04.29 nagyniki987

Annak fog tetszeni véleményem szerint, aki nem olvasta előtte a könyvet, mert sokminden kimarad belőle, süli szerintem fontos lett volna, hogy helyet kapjon a történetben. Szép film egyébként.

2016.12.10 film kedvelő

Al Pacino remek alakítása ahogy eljátssza a vakembert és a történet azt csinálja amire csak nagyon kevés film képes leköti az embert. Úgy billincseli le az embert, hogy az nem tudja abba hagyni.

2018.11.29 Balhé17

Sajnos a cselekményt egy kicsit húzzák(főleg a közepén) mégis kötelező. Az iskolában lévő monológért önmagában megéri megnézni és jó lenne ha a férfiak a nők iránti tiszteletből valamit magukra vennének. Vagy legalább felfognák...

2016.05.04 Sonny

Hát igen, az alakítások működnek, de a dráma és az emocionalitás nagyon gyér, pedig nem indult rosszul a dolog, így pedig már a végén sem lepődtem meg. Legalább ezzel a befejezéssel nem egy nagyon jó filmet vágtak oda.

2015.01.28 palacsinta

Al Pacino hatalmasat alakít ebben a filmben (is). Aki szereti a drámákat, annak bátran ajánlom.