Esti showder Fábry Sándorral

Esti showder Fábry Sándorral

2024.04.09 OkosMajom Nézhetetlen

Mikor vénségedre eladod magad pár petákért!

Fábry Sándor egy béna, röhejes, szájbarágósan pökhendi és nagyon ostoba ember... A kezdetek kezdetén, bár az 1970-es évszámot nem tudom, honnan vették, hiszen a produkció maga 1998-ban indult az MTV 2-es csatornáján. Majd átköltözött az RTL Klubra, a... Teljes kritika

2018.12.27 harnas1207

Minden héten néztük, de csak a desing center rovat miatt. Néha voltak olyan vendégek, akik bemutattak valami gyors produkciót, az még érdekes volt, de a többi rettenetesen gyenge. Fábry humorát a legjobban az jellemzi, hogy az volt a műsor legviccesebb része, mikor betanult vicceket mondott el.

2017.12.22 indingo

Kellemes és szórakoztató műsor volt, teljesen Fábry terepe. Jól volt felépítve a műsor, sok kisebb blokk volt benne. Én kedveltem manapság is van kísérlet hasonló műsorra kevés sikerrel.

2017.11.27 Bazzzsi

A design centert anno imádtam, de Fábri nekem eléggé szájbarágósan beszél, meg amikor valami takarító nőnek beöltözik és magát kérdezi az nagyon béna volt.

2022.08.27 Reitman

Kisgyerekként a 90-es években volt, ami tetszett, akkor is inkább a vendégek, de mostanra inkább idegesít, vagy untat - inkább az utóbbi.