Elszabadult indulatok

Elszabadult indulatok

Extremities

Egy nőnek sikerül elmenekülnie a rá támadó erőszakos álarcos férfi elől, azonban még a saját otthonában sem érezheti magát biztonságban. A férfi tudja hol lakik, és csak a megfelelő pillanatra vár, mely csakhamar el is… Több

Rendező: Robert M. Young
Alfre Woodard
James Russo

2019.04.28 Anti007

Önbíráskodás?

Szerintem ez egy nagyon jó film. Egyértelmű, hogy Farrah Fawcett sokat dob a filmen, de érdekes a sztori és izgalmas is. Ajánlom krimi/thriller kedvelőknek.

2019.03.17 Berto49

Jogos bosszúállás, vagy jöjjenek a rendőrök?

Feminista film a nyolcvanas évek közepéről. A kissé megöregedett és megcsúnyult Farah Fawcett egymaga sikeresen megakadályozta a tervezett nemi erőszak véghezvitelét. A támadó szerepében James Russo remek alakítást nyújtott. Ellenben gőzerővel működtek az agyoncsépelt fordulatok, feszültség és izgalom csak módjával fordult elő. A kissé hasonló „Másik én” című film Jodie Foster főszereplésével sokkal jobb. Igaz, hogy több mint húsz évvel később készült, volt idő a téma csiszolgatására.

2016.09.26 Cercei

Még anno láttam a filmet, akkor nagyon tetszett. Évek múltával kicsit megmosolyogtam az egyes jeleneteket, de azért még most is élvezhető volt.

2016.10.13 pav

Intenzívebb hőfokú thrillerhez vagyok szokva, ez nekem kicsit sablonos volt. Persze egy-két jelenet azért odavágott, de alapjáraton nem nyerte el a tetszésem a film. Kevés volt.

A film William Mastrosimone színdarabja alapján készült. Érdekesség, hogy Farrah Fawcett a színpadi változatban is játszott.Szerző: Berto49

Jill, a "Charlie angyalai" című sorozatból, vagyis férjezett nevén Farah Fawcett-Majors (1947-2009) egyetlen olyan filmje, amelyet Golden Globe-díjra is jelöltek.Szerző: Berto49