Berto49   2019. 03. 17.
Jogos bosszúállás, vagy jöjjenek a rendőrök?

A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZ! Feminista film a nyolcvanas évek közepéről. A kissé megöregedett és megcsúnyult Farah Fawcett egymaga sikeresen megakadályozta a tervezett nemi erőszak véghezvitelét. A támadó szerepében James Russo remek alakítást nyújtott. Ellenben gőzerővel működtek az agyoncsépelt fordulatok, feszültség és izgalom csak módjával fordult elő. A kissé hasonló „Másik én” című film Jodie Foster főszereplésével sokkal jobb. Igaz, hogy több mint húsz évvel később készült, volt idő a téma csiszolgatására.

Anti007   2019. 04. 28.
Önbíráskodás?

Szerintem ez egy nagyon jó film. Egyértelmű, hogy Farrah Fawcett sokat dob a filmen, de érdekes a sztori és izgalmas is. Ajánlom krimi/thriller kedvelőknek.

Cercei   2016. 09. 26.

Még anno láttam a filmet, akkor nagyon tetszett. Évek múltával kicsit megmosolyogtam az egyes jeleneteket, de azért még most is élvezhető volt.

pav   2016. 07. 19.

Intenzívebb hőfokú thrillerhez vagyok szokva, ez nekem kicsit sablonos volt. Persze egy-két jelenet azért odavágott, de alapjáraton nem nyerte el a tetszésem a film. Kevés volt.

Alfre Woodard
James Russo
Alfre Woodard
James Russo

A film William Mastrosimone színdarabja alapján készült. Érdekesség, hogy Farrah Fawcett a színpadi változatban is játszott.

(Berto49 )

Jill, a "Charlie angyalai" című sorozatból, vagyis férjezett nevén Farah Fawcett-Majors (1947-2009) egyetlen olyan filmje, amelyet Golden Globe-díjra is jelöltek.

(Berto49 )