Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Cukorfalat

(Hard Candy)

indingo  2017. 10. 15.

A címe borzalmas és valahogy a története sem fogott meg, mert olyan dolgok történtek benne ami egy 50 kilós lány nem tud megtenni, így meg már nem volt valóságos.

Deku  2017. 10. 23.

Egyszerűen elképesztő, hogy mennyire valóságosnak tűnik benne minden pillanat. Kiváló mű! Nagyon könnyen megkedveli az ember a karaktereket benne és a történet színvonala is igazán elbűvölő, magával ragadó.

Zsceeeka  2015. 09. 24.

Igazi kétszereplős dráma, thriller. A fiatal színésznő nagyon jól játssza a szerepét, bár az látszik, hogy nem tinédzser. Nagyon feszült hangulatú, a székbe szegezi a nézőt.

Loborg  2015. 09. 29.

Nem számítottam különösebben maradandó élményre ( a jó imdb értékelés ellenére sem ) , mégis újranézős film lett belőle . Jól felépített sztori, végig izgalommal tele.

FarZoo  2015. 06. 26.

Nagyon érdekes az alapsztori. A film tartalmaz fordulatokat, nem kiszámítható. Egyedi a hangulata, átlagos filmtől eltérő, magával ragadó. A fiatal színésznő alakítása kiváló, tapasztalt színésznőkkel felvehetné a versenyt.

Ellen Page

Ellen Page az előző filmje forgatáskor le kellett, hogy borotválja a fejét, ezért a meghallgatáson fiúnak nézték.

(kázsé)

A forgatás 18 napig tartott.

(kázsé)

Ellen Page szerint a legnehezebb jelenet az volt, mikor újra meg újra tiramisut kellett ennie, pedig már nem bírt többet.