Egy férfi, egy nő és egy focicsapat

Egy férfi, egy nő és egy focicsapat

Fever Pitch

Paul nagy focirajongó. Egy nap összeismerkedik kolléganőjével, de mivel kedvenc csapata az Arsenal csak bukdácsol, a férfi intellektusa sem a legmeggyőzőbb. Ahhoz, hogy rájöjjünk, miért függ a férfi ennyire csapata sikerétől, vissza kell mennünk Paul gyerekkorába.

(mamiéstöti2)

Rendező: David Evans
Forgatókönyvíró: Nick Hornby
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1997.04.04.

2022.01.10 elekm90

Biztosan állíthatom, hogy valamennyire elfogult vagyok ezzel a filmmel kapcsolatban 2 okból: szeretem a brit filmeket (ezen belül a könnyed brit komédiákat), illetve a focit is. Mindezek mellett tartom, hogy ez egy kedves, jó karakterekkel és egyedi ... Több

2020.09.17 Di Canio

Ezt a filmet csak fanatikus focirajongók fogják igazán értékelni. Nem kitalált történet, így teljesen bele tudja élni magát az ember, milyen amikor a foci mindennél fontosabb a mindennapok része. A film végére arsenal szurkoló leszel ha akarsz ha nem, olyan jól átadja a hangulatot milyen amikor mindenki egy célért szurkol.

A film összbevétele 13 600 dollár volt (imdb.com).

A filmben szereplő színészek közül Mark Strong és Stephen Rea a valós életben is Arsenal-drukkerek.Szerző: elekm90

Az első a három film közül, amiben Colin Firth és Neil Pearson együtt játszanak, de egy közös jelenetük sincs. Szerző: dulkap