
Vélemények (5)
A film szerintem is király, zene, karakterek, minden. És nincs benne egy perc üresjárat sem. (Nemrég láttam kicsit vagy részben hasonló témájút, a The Blonde One-t, hát az fasorban sincs ehhez képest). @Zsofi821: Elcsábítani egy nem független, ráadás... Több
Élveztem a filmet. Végre egy film amiben nem igyekeznek feltüntetni jobb színben a melegeket, mert ők is lehetnek ugyanolyan kegyetlenek és önzőek mint bármely más ember.