Garfield

Garfield

2020.07.12 Interfectorem Sabnock

A kövér ,lusta macska.Oké,aranyos,de semmi több,számomra nem poénos,és nem is vicces.Inkább egy óriási blődség,és semmitmondó sztori.Felejtős.

2018.12.12 mamiéstöti2

Abszolút el lett találva a történet, jó a szereposztás, sok benne a humor és mégis izgalmas és minden korosztály számára ajánlott.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, az első rész és a második rész is. Szívesen látnánk egy harmadik részt is ami trilogiává teszi a dagadt narancssárga lusta macska történetét. Végülis rajzfilmből filmet csinálni nem könnyű nehéz megragadni azt a varázst ami a rajzfilmben történik azt a hangulatot stb.

2019.09.05 dailyfilmsan

Lehet azért mert kiskoromban nagyon sokat láttam, de lehet azért mert tényleg gyenge a film, de nekem nem jött be így felnőtt fejjel újranézve. Nem lehet 100 %-osan lehúzni mert a híres Garfield képregények motívumait mind beletették de ez csak a fős... Több

2020.01.23 Timon

Tartózkodtam egy kicsit a megfilmesített verziótól,de végül megnéztem,és kellemesen csalódtam.Nemcsak sikerült megidézni a sorozat szellemiségét,de még néhány nagyszabású újítással is kibővült:a műsorvezetőtől elkezdve a pályaudvari akcióig rendkívül látványos és kalandos volt. 10/10

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon kellemes meglepetés volt. Gyengébbre számítottam, de nem bántam meg végül, hogy megnéztük. Igazán vicces és karakteres garfieldet varázsoltak a készítők. Jókat nevetett rajta az egész család.

2018.03.31 Bazzzsi

Hatalmas képregény őrült voltam kiskoromban, minden kellett ami Garifieldos. Az a film csak részben hozta vissza a régi emlékeket, túl menőnek akarták beállítani a cicust.

2018.11.30 VvV

Mindig érdekes egy mesét digitális változatban látni. A története is helyes volt, tetszett.

2018.03.07 kevelin

Imádtam Garfieldot. Ezt a lusta, öntelt bolond macskát :D Végig sírva nevettem az egész filmet, a második rész annyira nem hozta ezt a színvonalat, de ez a megjelenésekor az egyik nagy kedvencem volt. Hetekig csak ezt néztük otthon, kicsik nagyok egyaránt :D azt hiszem meg is nézem valamikor megint.

2018.03.18 hackerjulcsi

A regény után egy nagyszerű alkotás. Ezt a macskát csak imádni lehet! Szerintem ezóta a film óta lett Magyarországon annyira menő a lasagne :D undok, kövér és imádom.

2018.03.31 NFG

Imádnivaló maga a macska is és a film is! Szerencsére nagyon jól eltaláltak mindent a rendezők! Maga a képregény ugyanis olyannyira híres volt, hogy egy baki is megbocsáthatatlan lett volna!

2016.10.25 jencike1985

Garfield a kis kövér cica szerintem mindenkit elvarázsolt. A szinkron hang nagyon illik a cicához. A kis rajfilm sosem tetszett de ez a film nagyon kerek élvezhető lett. Családoknak unalmas estére ajánlom.

2018.01.30 zsani

Nagyon vicces animáció, és itt is egy nagy karakter fejlődés szemtanúi lehetünk. Igazi kis családi animáció, szórakoztató.

2020.01.11 Zoe091

Garfield igazi egyéniség, nem lehet nem szeretni. Vicces, szórakoztató, minden korosztály számára. Imádtam!