mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Abszolút el lett találva a történet, jó a szereposztás, sok benne a humor és mégis izgalmas és minden korosztály számára ajánlott.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett, az első rész és a második rész is. Szívesen látnánk egy harmadik részt is ami trilogiává teszi a dagadt narancssárga lusta macska történetét. Végülis rajzfilmből filmet csinálni nem könnyű nehéz megragadni azt a varázst ami a rajzfilmben történik azt a hangulatot stb.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Hatalmas képregény őrült voltam kiskoromban, minden kellett ami Garifieldos. Az a film csak részben hozta vissza a régi emlékeket, túl menőnek akarták beállítani a cicust.

VvV   2018. 11. 30.

Mindig érdekes egy mesét digitális változatban látni. A története is helyes volt, tetszett.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

A regény után egy nagyszerű alkotás. Ezt a macskát csak imádni lehet! Szerintem ezóta a film óta lett Magyarországon annyira menő a lasagne :D undok, kövér és imádom.

Jennifer Love Hewitt
Breckin Meyer
Stephen Tobolowsky

Jim Davis a Garfield-dal Guinmess rekorder lett 2007-ben, amikor egyszerre az egész világon 2.850 újságban jelent meg a képregénye.

(mdlg4th )

Jim Davis-nek soha nem volt és nem is lehetett volna macskája abból kifolyólag, hogy neje allergiás volt a macskaszőrre.

(mdlg4th )

Jim Davis nagyapja után kapta a macska a Garfield nevet.