Hajrá csajok!

Hajrá csajok!

Bring It On

A San Diego-i Rancho Carne középiskola focicsapatának, a Rancho Carne-i Bikáknak (Toros) pomponos szurkolócsapata, vidám és vagány fiatalokból áll, akiknek jól felvágták a nyelvét, és olyan gyakorlatuk van, amely biztosíthatja számukra a sorrendben hatodik bajnoki címet… Több

Premier (HU): 2000.12.07.
Több

2019.07.26 Ms. Akárki

Tinifilm műveltség egyik alappillére ez a film. Már csak a fiatal Kirsten Dunst és Eliza Dushku miatt is kötelező darab. Imádom a táncelemeit és a zenéjét is. A történetet nem bonyolították túl, klasszikus rivalizálás

2017.11.02 indingo

Amerikában nagy divat pompomos lánynak lenni, de kis hazánkban nincs akkora kultusza. Nekem elég erőltetettek ezek a filmet. Gyenge történet, egy kis táncikolás.

2018.10.14 Csillagpor

Nagyon jó klasszikus alap pompom film. Kicsit giccses de néha jól esik az ember lelkének újranézni. Eliza Dushku és Kristen Dunst miatt volt szerintem olyan klassz régen és most is. Mindenkinek ajánlom aki szereti a csajos rivalizálós, táncos filmeket.

2015.11.02 Vivi02

Kiérdemelték a címet a csajok. Jó ütős sulis film. Nekem nagyon tetszett. Oda tették magukat rendesen. Jók benne a zenék a táncok. A színészek is toppon vannak.

A középiskolai jeleneteket a San Diego Állami Egyetemen vették fel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A legutolsó jelenet, amelyet felvettek az volt, amikor Kirsten Dunst és Jesse Bradford a fürdőszobában flörtölnek, miközben mossák a fogukat.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kirsten Dunst és Gabrielle Union mindketten szurkolólányok voltak a középiskolában.Szerző: ArpiHajdu és Réci