CTRL nélkül (2014)

Halt and Catch Fire

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Mikor meghallottam, hogy Lee Pace játssza a főszerepet, nagy reményeket kezdtem táplálni a sorozat iránt, mert jó színészről van szó, bár az eddigi sorozatait inkább hagyjuk. Érdeklődtem, hogy hátha sikerül kihozni valamit ebből a 10 epizódos évadból.

Imádom Nagy Antalt   2015. 08. 19.

A film technikai háttere odaver, jól felkészültek voltak. Nagyon jó muzikális összeállítás van az egész sorozat alatt, alternatív, elektro, odaillő és valóban minőségi zenéket válogattak bele. De sajnos ennyi. Az alapvetően érdekes sorozatnak több hibája is van. A kevés jó dolog inkább eltörpül a több rossz dolog mellett.

nagynesze   2015. 08. 27.

Sok tech-őrült elkészíti az első laptopot. Az első hordozható számítógépet hét kilogramm alatt. Most komolyan, hogy lehet valaki már ennyire informatikarajongó, hogy ilyen sorozatot készít? Természetesen nincs bajom a témával. A megformálással már annál inkább, de még így is jó kis sorozat ez.

szanko   2017. 07. 11.

Jó volt látni, honnan indult és hol tart most a számítógépes világ, kell egyfajta informatikai rajongás, hogy felkeltse és fenntartsa sz érdeklődésünket. Jó kis sorozat, jó zenékkel. Sajnos, ebben a témában ritkán készülnek jó sorozatok, viszont ezt sikerült eltalálni!

Yamakawa   2017. 01. 06.

Akkor érettségiztem amikor megkaptuk az első HTZ iskolaszámítógépet, honvéd voltam amikor Apám órákat sorakozott a Commodore Plus 4 miatt. Ebből is kiderül nem vagyok mai kakas, de örülök, hogy fiatal lehettem a 80-as években, ami megalapozta a mostani technológiai robbanást. Kíválóan adja vissza a kor hangulatát, én is kiemelném a zenéket amiket bevéállogattak a filmbe. Remek színészel, kíváló karakterek, a történet nagyon tetszik!Kellett egy ilyen film aki a mindennapok hőseinek állítanak emléket.

Kerry Bishé
Lee Pace

Nagyon beleéltem magam a számítógép fejlesztős témába, ahogy bütykölgettek akár a garázsban, vagy vitatkoztak valami részletről. Biztos, hogy rengeteg kikacsintás van, én szerintem minden tizediket ismertem csak fel, de azért az én szívemet is megdobogtatta kicsit, mikor a két geek, Gordon és Cameron mindent félredobva az egész hétvégéjüket rászánják arra, hogy először játszanak egy vadiúj játékkal, a Super Marioval. 9/10 több»