Harry és Meghan

Harry és Meghan

Harry & Meghan

A Liz Garbus rendezte projektben a nézők intim bepillantást nyerhetnek a királyi pár életébe, többek között arra is, hogy miért döntöttek a sorozat elkészítése mellett.

(hp)

Rendező: Liz Garbus
Premier: 2022.12.08. | Netflix (2022.12.08.)

2023.08.15 SzupiMester

Mint egy elcseszett ajándék. Szép a csomagolás, de ami benne van, az csalódás. A sajtó meg egyre durvábban irányítja az embereket.

2022.12.16 Emmersson

Thrillerbe fordult tündérmese

Semmi olyat nem láttam, ami ne lett volna tényekkel – cikkek, videók vagy épp több tanú – alátámasztva. Tökéletesen mutatják be, hogy az „intézmény” (a monarchia) pont úgy működik, ugyanúgy reagál és vádol, nyomoz és kémkedik, valamint szivárogtat ki és hallgat le, mint bármely mai nagyvállalat. Ehhez erős partner az a 6–7 kiemelt királyi lap, akik bármikor kaphatók lejárató cikkekre. Szépen tetten érhetők a kettős mércék és a hazugságok, még a törvényszegéstől sem riadnak vissza. Undorító!

2022.12.17 Bafam Nézhetetlen

Gyönyörű univerzumot építettünk magunknak, tele hazugsággal, gátlástalansággal

Elszomorító látni, hogy hogyan működik nem csak a politika, hanem a királyi elit. Ha ők nem lennének, lehet, hogy jobb lenne a világ.

2022.12.08 vdfvldmflvmdf

Nem tűnt valami objektívnek, inkább a párocska magyarázta a bizonyítványát. Azt hittem a dokumentumfilmek egyik lényege a lehetőségekhez mért legnagyobb pártatlanság, de ezek szerint tévedtem.