Házasodjunk, vagy tán mégse?

Házasodjunk, vagy tán mégse?

Best Friends
Képek
Videók

Richard (Burt Raynolds) és Paula (Goldie Hawn), a sikeres hollywoodi forgatókönyvíró-páros az ágyat és az íróasztalt is megosztja egymással és remekül megvannak házasság nélkül is. Amikor azonban házat vesznek, Richard javaslatára mégis összeházasodnak. De egyikük sem számít a következményekre, a szülők ellenállására. A kiborító szülők miatt hamarosan már ott tartanak, hogy elválnak. Ekkor lép közbe a producer.

Premier: 1982.12.17.

2016.01.28 kórica

A párbeszédek sokszor bitangul ostobák, sok a klisé, de akad egészen jó poén is benne. Igazából egy délutáni tv nézésnek viszonylag megfelel, ha nincs jobb.

Burt Reynolds egyszer így nyilatkozott Goldie Hawnról: "Goldie Hawnnal 5 évig beszéltünk róla, hogy csinálnunk kellene már együtt egy filmet. Ő azon kevesek egyike, aki igazán meg tud nevettetni. Már akkor ismertem, amikor még buta kis szőke volt, mégis ő volt az egyik legokosabb ember, akit ismertem." Szerző: rbernadett

A forgatókönyvírók Barry Levinson és Valerie Curtin gyakorlatilag a saját házasságukat vetették papírra.Szerző: rbernadett