He Never Died

He Never Died

2024.01.27 Róbert Tóth

Ne ébreszd fel az...

Hát kérem. Ellentétben az előttem szólókkal, én csak ajánlani tudom ezt a csodát. Henry Rollins élete szerepében. Szótlan, mogorva, embert kerülő fickó, akibe nem jó dolog belekötni, de erre a jó képességű bandatagok is csak ráébrednek, persze akkor már nincs visszaút, egy mozdonyt nehéz megállítani. Lassan bontakozik ki a történet, apró darabkákból ismerjük meg hősünket, akit gyakran kísértenek hangok, zajok, amit nem értünk, de szép lassan összeáll a kép, és amikor lehull a lepel, az akkorát szól, amihez sajnos nagyon ritkán lehet szerencsénk. Döbbenetes, hogy ez a film eddig kimaradt, és hosszas keresgélés után akadtam csak rá. Nálam 10-ből 10-es!

2016.01.11 Ragemarci

Ez egy jó kis trash/B movie. Lenne, de engem a "zene" annyira bántott(főleg, ha a zseniális Rollins Band frontembere a főszereplő), hogy ilyen flashback zajok, vagy mik, meg torzítás, hogy az -1 pont. A vége meg tényleg feldob jó sok labdát, de egyet sem csap le.

2016.12.07 Szorcsik

Elég gyenge film a He Never Died. Egy idő után komolyan megfordult a fejemben, hogy kikapcsolom és más elfoglaltság után nézek, de végül kitartottam, mert kíváncsi voltam mi lesz a vége.

2016.06.11 Mulds

Láttam már sokkal jobbat is azonban itt hozzá is tehetem, hogy rosszabbat is. Masszívan megüt egy közepesnek mondható szintet és ennél többre nem is képes. De még így is megéri megnézni.

2016.01.05 Sparks

Ha lehetne 0-ra értékelni, akkor azt tenném. Végig az volt az érzésem, hogy valami amatőrfilmes iskola kezdő diákjainak első próbálkozása lenne. Borzalmasan gyenge színészi játékok, pocsék dramaturg, a zene borzalom. Elrettentő példának ajánlott a megtekintése, hogy hogyan ne csináljunk filmet.