indingo   2016. 02. 18.

Az Adam Sandler skálán egy erős közepes, vannak ennél sokkal silányabb, de fényévekkel jobb filmjei is! A történetben van egy két mókásabb jelenet, de azt az előzetesében le is lövik!

dulkap   2015. 07. 11.

Én nagyon untam a filmet és maximum néha elmosolyodtam, de igazából arra sem tudnék visszaemlékezni, hogy min. Talán túlságosan vígjátékot vártam tőle, de sokkal inkább dráma ez, még ha a könnyedebb fajtából is.

GedyPapa Nézhetetlen  2017. 03. 13.

Pusztítóan rossz volt..Adott egy alapvetően nem rossz sztori, ha mások cipőjébe lépsz, akkor azzá válsz. Ilyen és ehhez hasonló történeteket láttunk már, de oké legyen. Viszont a megvalósítás valami irgalmatlanul gyenge volt. Adam Sandler "vicces" filmjeit sírtam vissza a film megtekintése közben, mert még azok is jobban álltak neki, mint ez a "film". Elvett az életemből másfél órát...

hszpp   2017. 02. 02.

Nekem iszonyatosan tetszett,hogy most nem az a tipikus Adam filmet látom,hanem valami komolyabbat. Nagyon tetszett a sztori,amúgy is imádtam a cipészeket,ezután még kedvesebben nézek rájuk:) Jó pofa volt az egész film,jó szereplőkkel,és jó poénokkal.

Berto49   2018. 06. 25.

Sandler-filmhez képest elég nézhető, de ettől még közel sem lesz a kedvencem. A lényeg: akinek a cipőjét felveszi, az adott illetővé változik. Az átváltozást kihasználva jó dolgokat művel. A vége az eléggé harmatos, de mit is lehet várni egy olyan filmtől, amelyben Adam Sandler a főszereplő?! Szerintem messze a legtúlértékeltebb filmben játszó alak, mert színésznek nem szívesen nevezném. Igaz, hogy nagyon sok kedvelője van, de ebben az esetben is nagyon találó, hogy „ízlések és pofonok nagyon különbözők”.

Dustin Hoffman
Melonie Diaz
Dustin Hoffman
Ellen Barkin
Dan Stevens
Melonie Diaz
Adam Sandler

"Adam Sandler legújabb filmje nem olyan rossz, mint amilyennek elsőre tűnik. Legalábbis jobb, mintha rosszabb lenne." több»

Sokat elárul a mozik közönségének értékítéletéről, hogy Adam Sandler 2014-ben a világ 5. legtöbbet kereső színésze volt.

(Berto49 )

Sandler héber nyelven susztert jelent.

(dulkap )

A forgatás 2013. november 11-én kezdődött.