Vélemények: A cipőbűvölő (2014)

sammy88   2020. 08. 30.

Vajon milyen lehet más cipőjében járni?

...ezt a kérdést (is) megválaszolja a film. Igazán izgalmas látni azt amivel gondolatban sokszor eljátszottunk már.. milyen lehet mások bőrébe bújni. Történetben voltak néha kisiklások és hangulata nekem kicsit fura, de valamiért lekötött.

Thibo84   2016. 07. 25.

Ha Sandler böfögős - fingos filmben játszik az a baj, ha egy kicsit komolyabb hangvételű szerepet vállal az a baj. Szerintem A cipőbűvölő egy jó kis könnyed film lett, a történet nem erőlteti meg a szürke állományt, de még is illett a szerep Sandler-re.

indingo   2016. 02. 18.

Az Adam Sandler skálán egy erős közepes, vannak ennél sokkal silányabb, de fényévekkel jobb filmjei is! A történetben van egy két mókásabb jelenet, de azt az előzetesében le is lövik!

dulkap   2015. 07. 11.

Én nagyon untam a filmet és maximum néha elmosolyodtam, de igazából arra sem tudnék visszaemlékezni, hogy min. Talán túlságosan vígjátékot vártam tőle, de sokkal inkább dráma ez, még ha a könnyedebb fajtából is.

Berto49   2018. 06. 25.

Sandler-filmhez képest elég nézhető, de ettől még közel sem lesz a kedvencem. A lényeg: akinek a cipőjét felveszi, az adott illetővé változik. Az átváltozást kihasználva jó dolgokat művel. A vége az eléggé harmatos, de mit is lehet várni egy olyan f... több»

GedyPapa Nézhetetlen  2017. 03. 13.

Pusztítóan rossz volt..Adott egy alapvetően nem rossz sztori, ha mások cipőjébe lépsz, akkor azzá válsz. Ilyen és ehhez hasonló történeteket láttunk már, de oké legyen. Viszont a megvalósítás valami irgalmatlanul gyenge volt. Adam Sandler "vicces" fi... több»

hszpp   2017. 02. 02.

Nekem iszonyatosan tetszett,hogy most nem az a tipikus Adam filmet látom,hanem valami komolyabbat. Nagyon tetszett a sztori,amúgy is imádtam a cipészeket,ezután még kedvesebben nézek rájuk:) Jó pofa volt az egész film,jó szereplőkkel,és jó poénokkal.

babsy88   2016. 08. 06.

Adam Sandler rajongó voltam, de mostanában csak csinálja az ilyen értelmetlen filmeket. Nem nagyon tudok semmi pozitívumot írni erről a filmről, talán az alapötlet az jó, hogy bárki bőrébe belebújhatsz a cipője által, de ennyi.

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Nagyon rossz film. Pedig az alaptörténet nem lett volna rossz, de a kivitelezés... Adam Sandler egyik legrosszabb filmjem. Lehangoló, vontatott és unalmas. Egyszernézős csak sajnos.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Nem értem a készítőket, ha már ilyen gyerekes témát választottak, hogy azzá válsz akinek a cipőjét felveszed - elég eszement ötlet - akkor hogy jött a képbe az a hulla.

TomÁcs   2018. 04. 17.

Sokkal több poént vártam a filmtől. Ez az apa-fia szál kicsit érzelgőssé próbálta tenni a történetet, nem sok sikerrel. Volt benne egy-két humorosabb jelenet, de még így is gyenge.

VvV   2018. 12. 27.

Nem egy moziba való alkotás. A története gyenge lábakon áll, még mesének is kevés. Helyenként pedig túl véres.

Lonka   2017. 07. 30.

A filmben Adam Sandler rosszabbik énjét láthatjuk. A filmben egy-két humoros jeleneten túl nincs semmi, a története gyerekes és nevetséges. Adamnak azért vannak jó filmjei ez nem lett az.

Greeta   2016. 09. 28.

Nem igazán tetszett, mondjuk ezt is vártam tőle. :) A története elég bugyuta.

Timcsi   2019. 01. 23.

Thrillernek és vígjátéknak is gyenge. El kellett volna dönteni, hogy mit akarnak a készítők.

felicity   2017. 08. 17.

Tipikus Adam Sandler vígjáték. Vicces, és izgalmas. Ez a filmje is jó lett, bár a többi jobb. Nem vesztettem vele semmit, de a többi tényleg jobb. Ajánlom.

petraszab   2019. 04. 27.

Nem tudom minek szánták, horror, vígjáték, paródia? Kicsit mindegyik volt benne, de egyiknek se volt elég jó.

kevelin   2018. 03. 03.

Sokaknak nem jött be, de szerintem jó volt. Nem egy tipikus Adam Sandler film (mondjuk én ezt előre tudtam nem is vártam tőle többet) szimpatikus volt a megoldás Adam is jót alakított. Tragikomédiának lehetne leírni a filmet .

Bizsu82   2015. 04. 21.

Régen láttam ilyen rossz filmet, unalmas, rossz poénokkal teli. A sztori is nagyon gagyi. Hiba megnézni, én megbántam.

Annuska   2016. 04. 04.

Közepes Adam Sandler film, vannak ennél katasztrófálisabbak is. A történet picit bugyuta, de egynek elmegy. Azt mondjuk sajnálom, hogy az előzetesben minden jobb poént ellőttek, de kikapcsolódásnak elmegy.

Curacao86   2015. 05. 24.

Adam Sandler végre kilépett a saját cipőjéből és valami új fába vágta a fejszéjét. Jól tette! Sikerült elhagynia a többi b-kategóriás, erőltetett poénokat nyomató ismerősöket, haverokat. Ezúttal az alkotók tényleg valami ízig-vérig vicces, érdekfeszí... több»

HannaK   2016. 09. 17.

Gyerekeknek biztos élvezhető darab, de felnőtt fejjel már nem annyira.

Zsofi821   2015. 04. 23.

Sandler végre túllép a szokásos, semmitmondó és minden filmjében ismétlődő karakterén és mutat valami újat. Valami egyedibbet, szerethetőbbet és színvonalasabbat.

szd91   2015. 07. 23.

Tetszett, jó poénok voltak benne. Ugyanakkor volt szomorúság Max anyja miatt, aztán a happy end a végén. Vidám volt, mégis egyfajta melankólia hatotta át az egészet. Szeretem az ilyen filmeket.

london2012   2015. 07. 21.

Hát nem lett egy erős film ez a rendezőktől de ami a javukra írható hogy valami újjal próbálkoztak amiből többet is ki lehetett volna hozni. Érdemes megnézni ettől függetlenül.

Hablaty   2016. 10. 10.

Egy nézésnyi szórakozásra elég, de nem többre. A története olyan kis esetlen, tele hibákkal.

Vitya   2015. 04. 28.

Rettentően rossz film, nagyon megbántuk hogy időt fordítottunk rá. Rosszak a poénok, unlamas, semmitmondó a sztori. A színészektől sokkal jobbat vártam. Hagyjátok ki!

tvmérnök   2016. 08. 09.

Az alapötlet itt sem volt rossz , bár szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle. Főleg , hogy mi lenne ha más cipőjébe bújva , más életébe bújnánk bele. Sajnos látszik , hogy az Adam Sandler filmek kezdenek nagyon gyengülni. Volt benne egy, max két jó poén . De lehetett volna sokkal jobb is.

Tomi   2015. 07. 09.

Sandler filmhez képest egész jó kis alkotás. Na persze korántsem tökéletes de azért végre nem a megszokott filmmel állt elő Adam Sandler. A 100 perc pont jó hosszúság ehhez a filmhez se nem sok se nem kevés. Több ilyen kéne :)

Rayman102   2016. 02. 17.

Humoros, izgalmas és érdekes film. Kár, hogy szerintem többször nem jó megnézni a története miatt mert szerintem ez akkor jó mikor nem tudod mi fog következni.