A cipőbűvölő

The Cobbler

2019.01.23 Timcsi

Thrillernek és vígjátéknak is gyenge. El kellett volna dönteni, hogy mit akarnak a készítők.

2019.04.27 petraszab

Nem tudom minek szánták, horror, vígjáték, paródia? Kicsit mindegyik volt benne, de egyiknek se volt elég jó.

2018.03.03 kevelin

Sokaknak nem jött be, de szerintem jó volt. Nem egy tipikus Adam Sandler film (mondjuk én ezt előre tudtam nem is vártam tőle többet) szimpatikus volt a megoldás Adam is jót alakított. Tragikomédiának lehetne leírni a filmet .

2017.08.17 felicity

Tipikus Adam Sandler vígjáték. Vicces, és izgalmas. Ez a filmje is jó lett, bár a többi jobb. Nem vesztettem vele semmit, de a többi tényleg jobb. Ajánlom.

2015.04.21 Bizsu82

Régen láttam ilyen rossz filmet, unalmas, rossz poénokkal teli. A sztori is nagyon gagyi. Hiba megnézni, én megbántam.

2016.04.04 Annuska

Közepes Adam Sandler film, vannak ennél katasztrófálisabbak is. A történet picit bugyuta, de egynek elmegy. Azt mondjuk sajnálom, hogy az előzetesben minden jobb poént ellőttek, de kikapcsolódásnak elmegy.

2015.05.24 Curacao86

Adam Sandler végre kilépett a saját cipőjéből és valami új fába vágta a fejszéjét. Jól tette! Sikerült elhagynia a többi b-kategóriás, erőltetett poénokat nyomató ismerősöket, haverokat. Ezúttal az alkotók tényleg valami ízig-vérig vicces, érdekfeszí... Több

2016.09.17 HannaK

Gyerekeknek biztos élvezhető darab, de felnőtt fejjel már nem annyira.

2020.08.30 sammy88

Vajon milyen lehet más cipőjében járni?

...ezt a kérdést (is) megválaszolja a film. Igazán izgalmas látni azt amivel gondolatban sokszor eljátszottunk már.. milyen lehet mások bőrébe bújni. Történetben voltak néha kisiklások és hangulata nekem kicsit fura, de valamiért lekötött.

2015.04.23 Zsofi821

Sandler végre túllép a szokásos, semmitmondó és minden filmjében ismétlődő karakterén és mutat valami újat. Valami egyedibbet, szerethetőbbet és színvonalasabbat.

2015.07.23 szd91

Tetszett, jó poénok voltak benne. Ugyanakkor volt szomorúság Max anyja miatt, aztán a happy end a végén. Vidám volt, mégis egyfajta melankólia hatotta át az egészet. Szeretem az ilyen filmeket.

2015.07.21 london2012

Hát nem lett egy erős film ez a rendezőktől de ami a javukra írható hogy valami újjal próbálkoztak amiből többet is ki lehetett volna hozni. Érdemes megnézni ettől függetlenül.

2015.04.28 Vitya

Rettentően rossz film, nagyon megbántuk hogy időt fordítottunk rá. Rosszak a poénok, unlamas, semmitmondó a sztori. A színészektől sokkal jobbat vártam. Hagyjátok ki!

2016.10.10 Hablaty

Egy nézésnyi szórakozásra elég, de nem többre. A története olyan kis esetlen, tele hibákkal.