A cipőbűvölő

The Cobbler

2017.01.08 holnaputan

Tizenéves korosztály számára biztos humoros a film, de annyira ésszerűtlen a sztori, hogy az már fáj. Humorosnak nem mondanám.

2016.04.30 nagyniki987

A film sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszett, mert elbűvölt a sztori, az atmoszféra, és az egész film kisugárzása. szerethetők a karakterek, Adam Sandler egyik legjobb filmje, frappáns befejezéssel, ütős poénokkal.

2015.10.21 Mano35

Nagyon gyenge alakítás. Unalmas, egyáltalán nem kötött le. Sem humorában , sem érzelmileg nem fogott meg. Nagyon gyengén alakít benne Adam Sandler. Csalódás volt.

2015.06.18 nikiszalanics

Ez a film nem sorolható a vígjáték kategóriába az egyszer biztos, szóval, aki arra számít csalódni fog. A téma miatt érdekes, de a sok erőltetett poén miatt nem igazán fogott meg, elég volt egyszer végig nézni.

2018.08.10 varkonyiildi

Adam Sandler karaktere még egész jó is lehetne a filmben, de a főhősnő színészi játéka kritikán aluli, ahogyan a rendezés is, pedig az alaptörténet nem lenne rossz.

2016.11.22 csocsicsoda

Unalmas és ez lehet, hogy Adam Sandler esetében nem is sértés. A története elég bénácska, viccesnek nem mondanám.

2016.08.23 beus1987

Van benne néhány megmosolyogtató jelenet, amiket már az előzetesben is ellőnek. Picit többet vártam tőle.

2015.10.20 Pillcsi

Hát nem mondom ez volt a legjobb film amit láttam Adam Sandler alakításaiból. Kicsit olyan fáradt már ez a színész. Nem igazán tetszett ez a film,tiszta mese volt az egész és végig unatkoztam. Kerestem a filmben a jól megszokott humort amit Adam hozni szokott,de sajnos nem találtam.

2015.03.23 Akodako

Egyszer nézhető film. Körülbelül ezt vártam Adam Sandlertől. A megszokott poénok, de semmi extra.

2015.06.03 miska1967

A Film nem sorolható a szokványos Adam Sandler tipusú filmek közzé. Nincsen tele rengeteg poénnal, mint az előző filmjeiben, de az alapötlet szerintem jó, mert nem egy sablont dolgoz fel. Összességében nekem tetszett a film.

2016.09.15 Vviktor

Szerintem Adam Sandler és Harrison Ford legrosszabb alakítása ez a film. Nagyon vontatott, gyenge a történet és végig unalmas, semmitmondó a film! Felejthető!

2015.03.25 kocoska20

Eddig nem szerettem Sandler filmjeit, de ez sokkal színvonalasabb mint ez előzőek. Végre nem az a gyenge poénokkal tarkított bugyuta vígjáték. Megható és megnevettető. Kár, hogy D.Hoffmannra kevés szerep jutott.

2016.04.05 Panda

Nagyon rossz film, unalmas, vontatott, semmiről nem szól. Még egy jó poén sincs benne. Inkább mint egy gyenge, gagyi mese. Nekem nagy csalódás volt. Nem ajánlom!

2015.05.21 Balu

Meglepően jó és eredeti a sztori, jó is a film. Nem kifejezetten vígjáték, bár van benne pár jó poén, de ezt inkább egy csak úgy egy "filmnek" hívnám. Nem dráma, de van benne megható rész, több is, nem vígjáték, bár lehet rajta nevetni néha. Szóval érdemes megnézni.