A látogató

a.edit63   2015. 05. 20.

Ez bizony nagyszerű film lett! Nem mindennapi történetbe ágyazták bele az alkotók, azt a szomorú tényt, hogy a mai világban nem az számít, hogy milyen ember vagy, hanem az, hogy honnan jöttél.

BuBu   2015. 06. 30.

Remek film, remek alakítások. Irigylésre méltó az a bátorság, ami profban benne van: kimondja élete kudarcát, olyan dolgot csinál, amitől jól érzi magát és elengedi a nőt, akivel boldog lehetne, de mégsem adja fel! És talán boldog is??? Nagyon nagyon jó film!

Mano35   2015. 10. 21.

Érdekes történet, ötletes sztori. Végig magával ragad a film, érdeklődést felkeltő. A színészek választása beleillik az általuk megtestesített szerepbe, ettől meggyőző lesz az alakítás!

dps   2015. 05. 01.

Az író-rendező Tom McCarthy megindító filmje egy érzelmes és meghitt dráma a magányos, érzelmeit elfojtó közgazdász professzorról, és a papírok nélküli, fiatal bevándorló párról, melyben intelligens és finom humorral, valamint a szánalom mély érzésével fejti ki politikai nézetét.

időjós   2017. 02. 24.

Nagyon tetszett a film, kellemesen lassú, de mégis, mélyenszántó volt. Különösen tetszett benne a karakterfejlődést. A végén maradt bennem kis hiányérzet, de még így is max pontos nálam.