A cipőbűvölő

The Cobbler

2016.01.03 tomaraya

Annak ellenére, hogy talán ez Adam Sandler legkevésbé vicces filmje, nekem ez tetszett tőle a legjobban. Semmi máshoz nem tudnám hasonlítani. Tetszett.

2015.03.31 feri921219

Érdekes film. A színvonalát a régi távkapcs című fiomhez hasonlitanám. Egyszer megnézhető :) Adam Sandlertől teljesen pozitív csalódás! 8/10

2015.03.22 Kedves

Jó alapötlet és szórakoztató kivitelezés. Aki nem szereti Adam Sandlert annak úgyis mindegy miben játszik, a többieknek ajánlom. :)

2015.03.17 modora

Rendkívül humoros, kedves vígjáték, egyik kedvenc színészem Adam Sandler, így izgalommal vártam, hogy megnézhessem a filmet, nem csalódtam benne.

2015.03.22 Bloffeld

nem váltotta be amit vártam, de ez igaz az utóbbi évek Sandler filmjeire. Kár érte, mert a sztori ígéretesen indult. De végül ez csak egy újabb, átlagon aluli vígjáték lett.

2015.03.05 mona80

jó poénos film ajánlom

2015.05.16 kiki1890

Ez a film nem vígjáték az egyszer biztos, szóval aki arra számít csalódni fog. A téma miatt érdekes, de elég volt egyszer végig nézni.Nem hagyott nagyon mély nyomot bennem!

2018.06.19 Zsvarhalmi

Nagyon nagy csalódás volt, kifejezetten gyenge film. Unalmas és semmitmondó! Adam Sandler alakítása is gyenge, Dustin Hoffmann alakítása is csalódás volt.

2018.02.01 tuzaedit

Az alaptörténet jó lenne, és a szereposztás is. Ennek ellenére egy unalmas film lett.

2015.07.12 ppista

Ez a film nem tartozik Adam Sandler legjobb filmjei közé. Amúgy nem volt olyan rossz . Főleg az tetszet mikor elővette a régi cipőkészítő gépet, mikor elkészült az első cipővel és felvette az nagy volt,ekkor más bőrébe tudott bújni.

2015.06.23 guzmop

Én vártam és vártam mikor történik valami, de semmi nagy durranás. Sandlernek voltak messze jobb filmjei. Ha valakinek van felesleges szabadideje csak akkor ajánlanám megnézni.

2015.06.13 blekk42

Az Imdb pontozás alapján eléggé lehúzták a filmet, itt se kapott túl sokat, pedig az utóbbi idők egyik legjobb Sandler filmje. A történet maga fantasztikus, a kivitelezés tökéletes :) Akár második részt is ráhúzhatnak később.