A cipőbűvölő

The Cobbler

2016.08.09 tvmérnök

Az alapötlet itt sem volt rossz , bár szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle. Főleg , hogy mi lenne ha más cipőjébe bújva , más életébe bújnánk bele. Sajnos látszik , hogy az Adam Sandler filmek kezdenek nagyon gyengülni. Volt benne egy, max két jó poén . De lehetett volna sokkal jobb is.

2015.10.30 [email protected]

Hát nálam egyáltalán nem váltotta ki azt a hatást amit szerettek volna elérni ezzel a filmmel. Egyáltalán nem győzött meg a színészi alakítás és a sztorija is nagyon lapos kifejezetten unalmas.

2015.07.09 Tomi

Sandler filmhez képest egész jó kis alkotás. Na persze korántsem tökéletes de azért végre nem a megszokott filmmel állt elő Adam Sandler. A 100 perc pont jó hosszúság ehhez a filmhez se nem sok se nem kevés. Több ilyen kéne :)

2018.06.13 schvarz

Nagyon gyenge film. Megbántam hogy annak idején moziban ezt választottuk. A sztori nulla, semmi izgalom és fordulat, lapos és eseménytelen történet. Mondanivalója nincs, gyenge színészi alakítás!

2016.02.17 Rayman102

Humoros, izgalmas és érdekes film. Kár, hogy szerintem többször nem jó megnézni a története miatt mert szerintem ez akkor jó mikor nem tudod mi fog következni.

2017.02.25 clay00

Ilyen gyenge filmet Adam Sandlertől még nem láttam. Sokáig nagy reményeket fűztem hozzá,de aztán feladtam. Totál átlagos vagy még gyengébb sztori vezetés.

2015.06.19 kovi23

Nem kifejezetten sorolnám a vígjáték kategóriába, van benne megható rész is, bár van benne pár jó poén, de ez inkább csak egy kicsit jellemzi a filmet. A vége, eléggé kiszámítható volt, de nekem tetszett, főleg, ahogy levezették.

2016.05.21 Gecko

Az alapsztori itt sem lett volna rossz. Bár nekem kicsit sok volt benne a zsidó kultúrához kapcsolható vonás . Emellet többet is ki lehetett volna hozniu abból,hogy más bőrébe bújik annak cipője által. Egyszer nézhető.

2016.04.30 angel001

Szuper, könnyed , unalmas délutánokra való film,Adam Sandler nagyot alakított most is. Érdekes elgondolás más bőrébe bújni, megismerni az érzést, hogy más vajon hogyan láthatja a világot.

2017.01.23 Enjoy

Kifejezetten rossz film, nagyon gyenge alakítás. A sztorija egy nulla , a színészek alakítása is gyenge és az egész film végig egy dögunalom. Rossz ötlet volt moziban megnézni.

2015.07.27 fagitta

Kb az kaptam, amit vártam tőle: 100 perc kikapcsolódást, nevetést, misztikumot. Jók és humorosak a karakterek, nem sablonos a sztori és viccesek a jelenetek.

2015.03.25 Aranyhal

Voltak fenntartásaim a filmmel, mert Adam Sandler nem tartozik a kedvenceim közé. De azt kell hogy mondjam nem okozott csalódást. Nagyon poénos, élvezhető, pörgős vígjáték.

2016.10.05 niky86

A film meglehetősen lassan indul be, kezdetben nem sok minden történik benne, de ezt követően zajlanak a történések. Érdemes megnézni egyszer, könnyed kikapcsolódásnak épp megfelelő.

2016.05.11 deneslau

Hát, ez inkább volt egy gagyi mese mint vígjáték. Gyenge színészi teljesítmény, nevetségesen alacsony színvonalú poénok, és nem tetszett a befejezés sem, nagyon kiszámítható. Kissé mintha paródia lenne. Nem ajánlom se gyereknek, se felnőttnek.