
Vélemények (4)
Ennyire unalmas emberrablós történetet ritkán látni. Ezt még Denzel Washington miatt sem éri meg megnézni.
Elég furcsa film, nem feltétlenül jó értelemben... Nincs olyan szépen fényképezve, mint általában az Apple TV filmjei, sőt, néha inkább giccses. Vannak benne hosszú jelenetek kaotikusan (vagy esetlenül) vágva, van egy kis New York-életkép vélhetően i... Több
Denzel Washington alapgarancia, de ez a film egy kicsit más. Ez egy igazi "gangster" film, mivel kiadót játszik benne. Jól indul, bár az a telefonhívás gagyira sikerült ott az elején. A vágások ismétlése is fura, de elfogadható. Szóval elérkezünk a h... Több