Secret in Their Eyes
Dean Norris
Dean Norris

Az összeszokott FBI csapat tagjai, Ray, Jess és a kerültei ügyész, Calire elszakad egymástól, miután Jess tinédzser lányát brutálisan meggyilkolják. Tizenhárom évvel később a nő továbbra is megszállottan keresi a gyilkost, és úgy tűnik, Ray nyomára bukkant az elkövetőnek. Szörnyű titkokra… Több

Rendező: Billy Ray
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Spanyolország, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2015.12.03.

2020.11.08 Bnd Nézhetetlen

Hát ez meg micsoda?

Ez egy bosszantóan vezetett, gyenge, ritmustalan film. A Julia még csak, de a fekete neve nem jut eszembe, színi tanonc, valami borzadály. Nicol hozza a maga stílusát, még jónak is mondható. Elfelejtendő film, sajnáltam az időt rá.

2018.01.11 Artemisia

A legjobb dráma, amit valaha filmre vittek

Kissé vontatottan indul, de aztán felejthetetlen dráma kerekedik belőle. Gyönyörű, megható, történet szélsőséges, emberi érzésekről, szenvedélyről, haragról, bosszúvágyról. A spirális történet vezetés brilliáns, mesteri ahogyan 13 év távlatából foko... Teljes kritika

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon izgalmas film egy szomorú esetről. Az eredeti nekem nem jött be, itt pedig olyan színészek adják vissza a történetet, akiket kedvelek és lendületet adnak a történetnek.

2017.04.15 indingo

Olyan szempontból nem látom értelmét, hogy aki látta az eredeti filmet az már nem fogja megnézni. Meg nem azért készítenek egy filmet, hogy esetleg díjakat is nyerjen? Ami már nyert egyszer az úgyse fog nyerni.

2016.05.27 Bogi87

A 2009-es, Oscar-díjat nyert argentin-spanyol filmdráma remake-je hiába vonultat fel világsztárokat, nem ér előde nyomába. A film izgalmas, fordulatos, de az eredeti ezerszer jobb.

A film összbevétele 34 854 990 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 62 766 840 forintot termelt.

A film főszerepét eredetileg Gwyneth Paltrow játszotta volna. Az ő helyét vette át Nicole Kidman.Szerző: hp

A múlt fogságában
Mondjuk ki, ez a Szemekbe zárt titkok nem azoknak készült, akik rajongtak az előzőért – nem is ez volt a cél -, az alapötletet másként továbbgondoló, szórakoztató hollywoodi alkotásnak viszont simán elmegy. Több

(2015. 12. 03.)
Egy relatíve friss (2009-es) mestermű újragondolása esetén természetes, hogy az eredeti film rajongói felháborodnak kedvencük kiszipolyozásán, ám ilyenkor egy dologról megfeledkeznek: a remake nem nekik szól. Több

(2015. 12. 02.)
Be kell valljam, a legalapvetőbb érzésem az erkölcsi felháborodás volt, amikor felálltam a moziszékből. Több

Válaszd az eredetit
A szem a lélek tükre. Aki képes a szemekben olvasni, az a lélek mélyére lát. Eduardo Sacheri író erre az alapra húzta fel krimiszerű történetét, amelyet először 2009-ben adaptáltak vászonra – a mindent elsöprő siker pedig beindította Hollywood újraforgatási mániáját. Vajon van-e létjogosultsága a világsztárokkal teletűzdelt amerikai remake-nek? Err...