Hollywood

Hollywood

2021.10.29 Annuska

Remek minisorozat volt. A története kerek, és egy percre sem tért el a tárgytól. Nem húzták ezer részre.

2020.05.09 Anti007

a nap véleménye

Álomországba, kérem!

Tavaly már láthattunk egy megosztó mozit, ami egyfajta tisztelgés volt Hollywood előtt. Egy olyan időutazásban lehetett részünk, ami afféle igazságszolgáltatásként próbált a történelem szégyenfoltján változtatni. Ez a Volt egyszer egy... Hollywood, a... Teljes kritika

2020.08.20 Szilonka

Jól felépített és izgalmas sorozat a filmgyártásról, a filmipar kezdeti nehézségeiről.

2020.09.01 Bazzzsi

Egy látványos és a film világát kedvelők számára remek hangulatot teremtő sorozat, kiváló fiatal színészekkel a középpontban. Csak ajánlani tudom.

2020.09.11 szoljhozzam

Egy baj volt vele, hogy nagyon rövid. Még sok mindent bemutathattak volna, a film például elég hamar elkészült az előtte levő bonyodalmak ellenére.

2020.08.20 indingo

Imádtam a sorozatot, a hangulatát ás amit képvisel. Meddig képes elmenni az ember azért, hogy elérje az álmait? Mindent bevállal a céljai megvalósítása érdekében. A látványa, a ruhák mind egy kicsit a szobába varázsolták a kezdeti Hollywoodot.

2020.11.01 belavagyok

A forgatókönyv hibátlan lett. A színészek jól hozták a karaktereket. Izgalmas sorozat volt, csak ajánlani tudom.

A vezércsel
A Nagy Fehér Főnök
Hol nézheted: RTL+

2020.05.02 Sebes Gábor

Az autók...

A sorozat elsőrangú. Kulturált, szellemes, jól megírt, érdekes, csak a legjobbakat tudom róla mondani. És a benne szereplő autók... ha semmi másért, ezért érdemes megnézni, a 30-as évek leggyönyörűbb autói szerepelnek benne... nem értek konkréten hozzájuk, de gyönyörűek.

2020.03.17 fester

Na, egy ilyen sorozat már nagyon kellett. Ami nem pusztán szórakoztató, de iszonyatosan hangulatos is. A színészi alakításokról epdig beszélnem sem kell. Vérprofi az egész, csakis a legjobbakkal dolgoztak, ami önmagáért beszél. Imádtam!

2020.04.15 matynero

Van benne némi hatásvadászat, egy kicsit túlzónak is éreztem itt-ott a jeleneteket, de összességében nagyon magába szippantott. Maga az atmoszféra és a képi világ nagyon jól ki van találva. Szerintem érdemes vele bepróbálkozni, csak nem gondolom, hogy valaha még meg fogom nézni.

2020.04.26 Lojzika7

Imádom a hangulatát, a nyíltságát, azt, hogy nem egyszerű sárdobálást látunk, hanem valós képet fest a kor társadalmi légköréről. Soha nem látott oldalukat ismerjük meg a színészeknek és a hatalmasnak vélt Hollywoodnak. Bohókás, könnyed sorozat, értelmet és mondanivalót nem keresve is szórakoztató.

2020.04.23 Fidos

Érdekes időutazás a filmtörténet múltjába. Sok mindenre választ kapunk a sorozatból, és egész megdöbbentő információkat is elárul a filmipar központjáról. Ráadásul piszok erős kritikát fogalmaz meg a kulisszák mögött zajló ügyekkel kapcsolatban.