összes rész (7)

szoljhozzam   2020. 09. 11.

Egy baj volt vele, hogy nagyon rövid. Még sok mindent bemutathattak volna, a film például elég hamar elkészült az előtte levő bonyodalmak ellenére.

Anti007   2020. 05. 09.

Álomországba, kérem!

Tavaly már láthattunk egy megosztó mozit, ami egyfajta tisztelgés volt Hollywood előtt. Egy olyan időutazásban lehetett részünk, ami afféle igazságszolgáltatásként próbált a történelem szégyenfoltján változtatni. Ez a Volt egyszer egy... Hollywood, a... teljes kritika»

Szilonka   2020. 08. 20.

Jól felépített és izgalmas sorozat a filmgyártásról, a filmipar kezdeti nehézségeiről.

Bazzzsi   2020. 09. 01.

Egy látványos és a film világát kedvelők számára remek hangulatot teremtő sorozat, kiváló fiatal színészekkel a középpontban. Csak ajánlani tudom.

indingo   2020. 08. 20.

Imádtam a sorozatot, a hangulatát ás amit képvisel. Meddig képes elmenni az ember azért, hogy elérje az álmait? Mindent bevállal a céljai megvalósítása érdekében. A látványa, a ruhák mind egy kicsit a szobába varázsolták a kezdeti Hollywoodot.

Sebes Gábor   2020. 05. 02.

Az autók...

A sorozat elsőrangú. Kulturált, szellemes, jól megírt, érdekes, csak a legjobbakat tudom róla mondani. És a benne szereplő autók... ha semmi másért, ezért érdemes megnézni, a 30-as évek leggyönyörűbb autói szerepelnek benne... nem értek konkréten hozzájuk, de gyönyörűek.

Lojzika7   2020. 04. 26.

Imádom a hangulatát, a nyíltságát, azt, hogy nem egyszerű sárdobálást látunk, hanem valós képet fest a kor társadalmi légköréről. Soha nem látott oldalukat ismerjük meg a színészeknek és a hatalmasnak vélt Hollywoodnak. Bohókás, könnyed sorozat, értelmet és mondanivalót nem keresve is szórakoztató.

Az Agymenők című sorozattal híressé vált Jim Parsons számára a Hollywood volt a következő sorozatszerep.

(Szilonka )

Ryan Murphy a Glee-ben is adott szerepet Darren Crissnek, az Amerikai Horror Storyban pedig Dylan McDermottnak.

(Szilonka )

A sorozat két rendezője, Ryan Murphy és Ian Brennan a Glee sorozatban már dolgozott együtt.

(Szilonka )

A film részben valós karaktereket mutat be. Rock Hudson, Anna May Wong vagy Henry Willson valós személyek, akik Hollywodban bontogatták szárnyaikat.

kritika több»