1. évad (2020) - 7 epizód

A második világháború után járunk, a helyszín az amerikai álom központja, Hollywood, ahol egy csapat filmes és színész aspiráns mindent elkövet azért, hogy megvesse a lábát a csillogással, hírnévvel és gazdagsággal kecsegetető filmiparban.

A Hollywood új szemszögből enged bepillantást az… Több

Premier: 2020.02.23. | Netflix (2020.05.02.)

2021.10.29 Annuska

Remek minisorozat volt. A története kerek, és egy percre sem tért el a tárgytól. Nem húzták ezer részre.

2020.05.09 Anti007

a nap véleménye

Álomországba, kérem!

Tavaly már láthattunk egy megosztó mozit, ami egyfajta tisztelgés volt Hollywood előtt. Egy olyan időutazásban lehetett részünk, ami afféle igazságszolgáltatásként próbált a történelem szégyenfoltján változtatni. Ez a Volt egyszer egy... Hollywood, a... Teljes kritika

2020.08.20 Szilonka

Jól felépített és izgalmas sorozat a filmgyártásról, a filmipar kezdeti nehézségeiről.

2020.09.01 Bazzzsi

Egy látványos és a film világát kedvelők számára remek hangulatot teremtő sorozat, kiváló fiatal színészekkel a középpontban. Csak ajánlani tudom.

2020.09.11 szoljhozzam

Egy baj volt vele, hogy nagyon rövid. Még sok mindent bemutathattak volna, a film például elég hamar elkészült az előtte levő bonyodalmak ellenére.

Az Agymenők című sorozattal híressé vált Jim Parsons számára a Hollywood volt a következő sorozatszerep. Szerző: Szilonka

Ryan Murphy a Glee-ben is adott szerepet Darren Crissnek, az Amerikai Horror Storyban pedig Dylan McDermottnak.Szerző: Szilonka

A sorozat két rendezője, Ryan Murphy és Ian Brennan a Glee sorozatban már dolgozott együtt. Szerző: Szilonka

A film részben valós karaktereket mutat be. Rock Hudson, Anna May Wong vagy Henry Willson valós személyek, akik Hollywodban bontogatták szárnyaikat.Szerző: Szilonka

A vezércsel
A másik út